Районній газеті «Чорноморець – 87»!

Чорноморцю 87_сайт30 листопада 1930 року вийшов перший номер районної газети, правонаступником якої є сучасний «Чорноморець». Тож для колективу редакції та її шанувальників ця дата – «червоне число» на календарі.

День народження рідної газети минув для наших працівників у напруженій роботі – за випуском чергового номера, який ви, шановні читачі, зараз тримаєте в руках. А от напередодні, 29 листопада, ми мали приємну нагоду на якусь годину зануритися у святкову атмосферу. Скадовський краєзнавчий музей підготував для нашого колективу дуже приємний сюрприз – невеличку дружню зустріч та святкову виставку, яка відображає сучасне життя газети. Назва цієї виставки говорить сама за себе: «Чорноморець» – 2017 в іменах та обличчях». Люди, про яких ми писали цього року та які творять газету разом з нами, розділили цю подію з нашим колективом, – це дослідник історії скадовського футболу Анатолій Поправка, музикант і справжній господар на своїй землі Микола Катоній з села Широке, володарка Національного рекорду України Олена Биченко, яка уособлює молоде покоління читачів «Чорноморця», відомий на весь світ змієнавт, керівник аерокосмічного клубу «Галактика» Володимир Ємельянов та людина, яка щиро вболіває за розвиток спорту у нашому районі – Володимир Єрмаков.

У затишних стінах музею багато теплих слів на адресу «Чорноморця» сказали директор за-кладу Любов Смирнова та зберігач фондів Євгенія Степанова. Як наголосила Любов Юріївна, у музею та газети є багато спільного – обидва колективи працюють над збереженням історії нашого міста і району для того, щоб майбутні покоління мали змогу дізнатися, яким був Скадовськ багато років, які події відбувалися на цій землі у різні історичні часи. Ще один сюрприз чекав на героїв наших публікацій – їм на виставці, з нагоди 87-річчя районної газети «Чорноморець», присвятили окремі експозиції . Рідкісні архівні фото розкривали певні життєві сторінки цих людей і декому навіть подарували унікальну можливість подумки повернутися у свою юність, молодість…

Редактор районної газети «Чорноморець» Тетяна Підгородецька щиро подякувала колективу Скадовського краєзнавчого музею за дружбу і тісну співпрацю, а всім читачам газети – за багаторічну відданість «Чорноморцю». Колектив редакції переконаний, що сьогодні газета має всі передумови для того, щоб бути відкритою і гострою – без остраху реагувати на потреби часу та об’єктивно висвітлювати всі події, які відбуваються у нашому суспільстві. Тож зі святом усіх нас, шановна родина «Чорноморця». Залишайтеся з нами – ми обіцяємо й надалі створювати цікаву і правдиву газету Скадовського району.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення