Разом з вами, шановні читачі!

Редакція_сайтДень народження газети – це маленьке свято кожного жителя Скадовського району. Адже наше видання є історією району в газетних рядках. А з них кожен читач може дізнатися про життя попередніх поколінь наших земляків, про нинішні будні і свята населення району, про зміст, що наповнює наш кожен прожитий день, місяць, рік…

Для працівників редакції день народження «Чорноморця» – це ще й привід для того, аби, спираючись на досвід попередніх десятиліть, зростати над собою, радувати і дивувати читачів.

Наша газета з’явилася на світ в один із найважчих періодів в історії нашої країни – у період колективізації сільського господарства та промислового поступу країни, у період розстрілів і розкуркулень, голоду і відчаю. За роки існування районного тижневика змінилося немало поколінь журналістів. Одному з них, редактору газети у 1988-1998 роках Володимиру Даниловичу Степанчуку, цього року, у День незалежності України, було присвоєно звання «Почесний громадянин Скадовського району». І це велика подія для всього нашого колективу, для всього нашого району.

Сьогодні, у величезній кількості засобів масової інформації, в різномаїтті видань і телепрограм, скадовчани особливо виділяють свою районну газету. Вона не шукає миттєвої популярності, не женеться за сенсаціями, а розповідає про звичайних людей, що живуть на рідній Скадовській землі. Газета завоювала авторитет у широкої аудиторії читачів міста і району, стала важливим дже-релом інформації та висвітлення проблем сучасного життя.

Сучасне покоління журналістів робить все, щоб сьогоднішній день був гідно відображений в історії району. І ми переконані у тому, що газета буде жити і розвиватися, незважаючи на економічну скруту. Наш маленький колектив робить усе для того, щоб «Чорноморець» був доступним читачам. Хоча за останній рік вартість друку зросла на 50 відсотків, передплата на наступний рік здорожчала несуттєво. Звичайно, при цьому зросло навантаження на колектив редакції, однак ми раді йти назустріч інтересам наших шанувальників. Дякуємо всім друзям за ту оцінку, яку вони дають нашій творчій діяльності.

На день народження заведено щось дарувати. Запевняємо вас, що ми вже отримали безцінний для нас подарунок. Це ваша, шановні читачі, відданість «Чорноморцю» упродовж багатьох десятиліть!

До 85-річчя «Чорноморця» колектив редакції розпочинає створювати музей історії нашої газети. Якщо у вас збереглися давні номери газети, фотоматеріали, вітальні листівки чи запрошення, передплатні квитанції до 1970 року, спогади про працівників редакції, інші документи або речі, що стосуються історії «Чорноморця» – приносьте до редакції. Створимо наш музей разом!

Колектив редакції районної газети «Чорноморець».

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення