Рік почався з добрих справ!

Напередодні Нового року у центрі Скадовська пройшов благодійний різдвяний ярмарок. Організувала захід районна громадська організація «Мир дому», аби зібрати кошти на допомогу дитячому відділенню Скадовської центральної районної лікарні.

Мир дому 1На ярмарку були виставлені роботи любителів та майстрів прикладного мистецтва. Тут можна було побачити і придбати мило ручної роботи, фоторамки з черепашок, розписані кухонні дошки, новорічні прикраси. Неабияким попитом користувалася домашня випічка: італійське Кантучіні, капкейки, торти нікого не залишили байдужими. Родзинкою ярмарку стала кінна прогулянка. Величезне задоволення отримали не тільки і діти, а й дорослі. І всі, хто побував у цей час на центральній площі, відмітили по-особливому святкову атмосферу і соціальну важливість цієї акції.

– Захід вдався! – зауважив керівник організації «Мир дому» Володимир Бут. – Це була перша публічна акція нашої організації. В основному усе зроблено силами наших родин та друзів, допомогли християнські громади. На заклик відгукнулися скадовчани. Була реалізована практично уся продукція. Дехто пожертвував фінанси. У підсумку ми зібрали 2500 гривень. Маємо у планах придбати необхідний для дитячого відділення нашої районної лікарні медико-діагностичний прилад – пульсоксиметр. Щоправда, зібраних коштів недостатньо. Тому за допомогою будемо звертатися до місцевих підприємців. Вірю, разом у нас все вийде.

– Дуже радує той факт, що ми знайшли відгук у серцях людей. Скадовчани підтримали нашу спільну справу, – додав один з організаторів Олександр Яковлєв, – ми й самі отримали купу позитивних емоцій від спілкування з учасниками благодійного ярмарку. У наш час це особливо цінно.

Після ярмарку місцеві благодійники поспішили закінчити заплановану справу! Пульсоксиметр було придбано, і 17 січня обладнання передали дитячому відділенню центральної районної лікарні. Медики, у свою чергу, висловили велику вдячність громадській організації «Мир дому» та всім, хто долучився до цієї акції. Адже пульсоксиметр – це обладнання, яке дозволяє діагностувати стан дихальної недостатності у немовлят та дітей молодшого віку, а, отже, більш точно встановлювати діагноз та об’єм лікування. Іншими словами, нехай підростаюче покоління Скадовщини росте здоровим та щасливим!

Сергій ІВАНОВ.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення