Розшукується… Дід Мороз!

IMG_5336Справжня новорічна атмосфера панувала в стінах Скадовської академічної гімназії 25 грудня. Сонячний ранок став наче передумовою чудового дитячого свята напередодні Нового року. Магія торкнулася і стін школи – звичайнісінький хол перетворився на простору актову залу. Тут учні третіх класів влаштували феєричний мюзикл.

Треба було бачити, скільки талановитих дітей з великим задоволеннямIMG_5317 перевтілилися у маленьких акторів і розгорнули справжнє новорічне дійство. За сюжетом, напередодні Нового року Дід Мороз вирішив влаштувати собі відпустку, а Снігуронька й Сніговик повинні були його знайти, аби він вчасно прибув на свято. Головні герої чудесним чином побували у різних кінцях світу. Хто тільки не зустрічався на їх шляху?! Цю казку творили не лише третьокласники – у ній були IMG_5220задіяні й учні перших та других класів.

Традиційні новорічні мюзикли в стінах академічної гімназії ставлять вже протягом 9 років. Ідейним натхненником цьогорічного свята виступила класний керівник 3-В Лариса Іванівна Козлова, а сценаристом – вчитель музичного мистецтва Наталія Леонідівна Калашникова. Також основна частина свята трималася на хореографі – вчителі гімназії Ірині Леонідівні Безердян. Цим людям варто висловити особливу подяку за організацію прекрасного свята.

Володимира НОСКОВА. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення