Рухалися, бавилися, посміхалися і… набиралися здоров’я

свято здоровья_сайтУ рамках відзначення Всесвітнього дня здоров’я 7 квітня у малому спортивному залі РК ДЮСШ пройшло фізкультурне свято для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Захід організував Скадовський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сприяння міського голови Олександра Яковлєва. У святі спорту взяли участь скадовські дітлахи та малюки з родин, які переїхали до нашого міста зі Сходу України.

свято здоровья 1_сайтДитячі розваги весело і цікаво провели відомі мультиплікаційні герої – Міккі та Мінні Маус. Малеча із задоволенням проходила крізь тунель, грала у фанти, втікала від підступного кота. Після рухливих ігор ведучі розмальовували усім бажаючим обличчя фарбами. На честь головних учасників свята – дітлахів – організатори влаштували бульбашковий салют.

Батьки теж не залишилися осторонь: поки діти отримували призи та подарунки, мами, тата й бабусі на зеленій дошці-дереві писали власні відповіді на запитання: що таке здоров’я? Також від організаторів заходу батьки отримали інформаційні буклети «Молодь обирає життя!».
Діти та дорослі щиро дякували організаторам і залишали свято усміхненими. І це – найголовніше, адже посмішка – і є здоров’я!

Вікторія МЕЛЕШКО. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення