Село моє рідне, село моє Красне

День працівника сільського господарства є головним святом для людей, що живуть і працюють на селі. Воно бере початок ще з сивої давнини. Адже саме восени, коли було зібрано врожай, господар оцінював та зважував своє збіжжя. От і минулої суботи у селі Красне відбулося подвійне свято.

SAM_3143Для односельчан та їхніх гостей насамперед була представлена виставка-композиція «Село моє рідне, село моє Красне», що експонувала матеріали з історії розвитку та сьогодення населеного пункту, збірочки місцевих авторів та була прикрашена малюнками клубу за інтересами «Витівник» і роботами місцевих майстринь.

Святкування продовжилося вже на сцені будинку культури. Сільський голова Олександр Васильович Пістолєтов привітав усю громаду, подякував усім спонсорам, які підтримали в проведенні урочистостей.

Яскравим та незабутнім видався і святковий концерт. У ньому взяли участь місцеві артисти усіх поколінь: від вихованців дитсадка до учасників ансамблю «Криниченька». Звучали пісні у виконанні ансамблю хлопчиків «Козачата», вокального ансамблю дівчаток «Краплинка», зведеного ансамблю «Віночок», вокального ансамблю дівчат «Світанок». Були виконанні, як сучасні пісні, так і під живий супровід баяну акомпаніатора Л.М.Бесперстової, віртуоза своєї справи.

Під пісню «Живу в селі я Красному», яку виконала Анна Романюк, хлопці-коробейники спустилися в залу і пригощали глядачів цукерками та бубликами. Яскравими були виступи солістів Дмитра Волкова, Сергія Цоя, Каріни Сафронової та Владислава Бородіна.

Завершив святковий вечір виступ зведеного хору з композицією «Хліборобська урочиста» під диригуванням художнього керівника Л.А.Говорущенко. У цей час дівчата в українському вбранні спустилися до зали і засіяли глядачів пшеничним зерном – зерном, яке посіє в серцях людей добро і ласку, ніжність і повагу до рідної землі.

Вл. інф.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення