«Село моє, в пахучім цвіті, мені всміхається здаля…»

IMG_1536_инетУ ці дні сільські клубні заклади Скадовщини звітують про свою діяльність у рамках районного огляду аматорських колективів «Барви Таврійського краю». І наша редакція залюбки прийняла запрошення благодатненської громади на концерт, що відбувся минулого четверга, 16 лютого.IMG_1581_инет

Вечірньої пори в ошатному будинку культури ніде було яблуку впасти. Для тутешніх жителів цей концерт став справжньою подією. Найталановитіші діти і дорослі співали і танцювали, декламували вірші і презентували театр моди, а в залі їх тепло зустрічали й підтримували рідні та близькі.

Щоб розділити свято з благодатненцями та оцінити їх мистецькі здобутки, на концерт завітали почесні гості – начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Ольга Миронець, директор районного будинку культури Анатолій Волошин та заступник директора РБК Ірина Безтравна. Вже у IMG_1724_инетфойє закладу на них чекала яскрава творча презентація. Танцювальний колектив «Смайлики» подарував танок «Урожайна святкова»,IMG_1703_инет а колективи «М&Ms» та «Прованс» захопили патріотичним танцем, IMG_1663_инетзавершальною миттю якого стало розкриття великого жовто-блакитного стягу. Щирі патріотичні почуття надихнули усіх присутніх заспівати а капела Державний гімн України.

Ще один сюрприз чекав на гостей у фойє будинку культури. Сільський бібліотекар Лариса Козак облаштувала у стінах закладу українську світлицю – переступаєш її поріг і ніби опиняєшся у далекому минулому. Предмети побуту, вишивка, книжки, посуд – усе було просякнуто духом старовини та народних традицій. Без перебільшень, тут хотілося якщо не лишитися, то принаймні затриматися на довше.

Але в цей час в актовій залі вже чекали глядачі. Червоною ниткою крізь всю концертну програму пройшла тема любові до рідного села та України. Кожен виступ був на дуже високому рівні. IMG_1634_инетПіднесення додало сучасне оформлення сцени, світлове шоу та ефектні костюми учасників. На завершення звіту начальник відділу культури Ольга Миронець влучно зауважила, що колективи Благодатненського СБК та Зеленівського СК гідні того, щоб їх виступи бачили не лише на районній сцені, а й у столиці та на інших фестивальних майданчиках України. IMG_1652_инетПринагідно Ольга Василівна подякувала IMG_1629_инетсільському голові Василю Козаку за всебічне сприяння розвитку культури на селі. Його приклад вартий наслідування багатьма іншими громадами Скадовщини.

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення