Школа – соціокультурний центр села

IMG_2938 - копия10 березня у Шевченківській загальноосвітній школі відбулася відкрита публічна презентація діяльності закладу – своєрідний творчий звіт про роботу педагогів та здобутки учнів за останні три роки. Справедливими експертами виступили члени комісії, яку очолила начальник відділу освіти районної державної адміністрації О.М.Дудченко, також на свято завітали батьки, громадськість села та голова сільської ради С.М.Кручиненко.

В.о. директора школи Л.Б.Пашинська свій виступ почала з історії школи, з вдячністю згадала прізвище першого директора Олександра Миколайовича Узунова та вчителів, котрі працюють у закладі з часу відкриття: А.М.Дудченко, Л.П.Безердян, М.І.Кондратюк, С.І.Дорошенко: «Минуло чимало часу, і нам є чим пишатись! Адже багато наших учнів-випускників стали студентами вищих навчальних закладів країни: Миколаївського національного аграрного університету, Севастопольського інституту банківської справи, Чорноморського державного університету ім.Петра Могили, Дніпропетровської академії митної служби, Херсонського державного університету, Херсонського національного технічного університету, Миколаївського державного університету ім.В.О.Сухомлинського, Одеської національної юридичної академії тощо. Чимало колишніх учнів повернулися працювати до школи: Л.Б.Пашинська, Н.В.Швороб, С.Г.Тодорчук, В.В.Бабенко, Г.О.Теленик, О.Ю.Загайкан».

За останні роки Шевченківська школа має чимало здобутків, адже її учні є активними учасниками та переможцями всеукраїнських конкурсів та олімпіад з базових дисциплін. І це, безумовно, завдяки професійному педагогічному колективу, який щодня запалює вогонь знань у душах своїх вихованців.

Візитівкою навчального закладу є шкільний сайт http://шевченківськазош.pp.ua, створений зусиллям вчителя інформатики С.Г.Тодорчука. Серед його останніх новинок – перша у нашому районі віртуальна 3D подорож школою, під час якої можна «завітати» до будь-якого навчального кабінету.

Безумовно, наша школа – це соціокультурний центр села, тут вирує життя, проходить безліч виховних заходів, зокрема, День України, благодійний ярмарок «Будьмо милосердними разом!», щорічний велопробіг до пам’ятників О.Ладичуку та О.Гірському, День Соборності тощо, та цікавих зустрічей: з місцевою поетесою К.З.Бондаренко, художником-аматором Л.О.Морозом, майстринями-рукодільницями В.А.Загородько, М.І.Панькович. Цього року у школі зусиллями педагогічного колективу та батьків створено Кімнату школяра з національно-патріотичного виховання. Вже восьмий рік плідно працює шкільна газета «School.ua». І колектив школи не збирається на цьому зупинятись, адже кількість маленьких жителів села щороку зростає, а тому щороку більшає і кількість наших учнів.

IMG_2991 - копия«Вершити добро і справедливість за будь-яких обставин» – під таким гаслом у школі діє учнівське самоврядування «Учнівська республіка». Активно ведеться волонтерська діяльність. У школі організовано волонтерський рух «ДоброДій», за сприяння якого у закладі було організовано чимало благодійних ярмарок та акцій на підтримку захисників України, дітей-біженців із зони АТО та дітей-інвалідів.

За останні роки Шевченківська школа помітно змінилась та оновилась: відбувся довгоочікуваний ремонт покрівлі, реставровано центральний хол, з’явилося багато нових інформаційно-методичних стендів, поступово оновлюються шкільні меблі тощо – і все це завдяки благодійним внескам батьків, колективу школи та спонсорів.

До Всесвітньої мережі Інтернет заклад підключено швидкісними каналами зв’язку. Зона WI-FI розповсюджується по всій школі. Багато уваги приділяється естетичному вигляду навчального закладу.

Шановних гостей свята приємно здивували своїми виступами не лише учні та вчителі школи, але й вихованці дитячого садочка «Веселка» та ансамбль сільського будинку культури «Журавка», що ще раз доводить тісну співпрацю школи із сіль-ською громадою.

Відкрита презентація діяльності навчального закладу перетворилася на справжнє свято. В.о. директора школи Л.Б.Пашинська висловила вдячність за взаєморозуміння та співпрацю всьому педагогічному колективу, техперсоналу школи, учнівському колективу та батькам, які брали участь у підготовці та проведенні цього заходу, та додала: «Тільки спільними зусиллями, всі разом, ми зможемо створити щасливе сьогодення і майбутнє наших дітей».

Наприкінці відкритої публічної презентації до присутніх звернулася голова експертної комісії Ольга Миколаївна Дудченко. Вона подякувала усім учасникам та побажала вчителям, щоб їхнє життя завжди залишалося наповненим любов’ю та увагою учнів, оптимізмом і енергією, повагою та підтримкою батьків і громадськості.

С.А. МІЩУК,
голова батьківського комітету Шевченківської школи.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення