Швидка медична допомога завжди на варті вашого здоров’я

швидка_слайдерСкадовська швидка вже готується до розпалу літнього сезону, так як саме в цей час пацієнтів у них більшає. За травень 2016 року працівниками швидкої було прийнято 805 викликів. Тож, якщо весною на одну бригаду (а всього їх три) припадало близько 7 викликів на добу, то з приходом літа їх очікується до 20. А це до 60 викликів за день!

Головний лікар Скадовської станції екстреної медичної допомоги Валерій Анатолійович Березовський запевняє, що швидка готова до літнього сезону на всі сто відсотків.

– Як і в усіх районах області, ми забезпечені і персоналом, і потрібними медикаментами, і паливно-мастильними матеріалами, і сучасними автомобілями з необхідним медичним обладнанням. Тож, скадовчани і гості нашого міста можуть бути впевненими, що за потреби вони неодмінно отримають невідкладну кваліфіковану допомогу, – запевняє Валерій Анатолійовий.

швидка 2_сайтЯк скадовчани, так і відпочивальники, до швидкої звертаються з різними хворобами. Найчастіше це гіпертонія, харчові отруєння (особливо серед дітей), серцево-судинні хвороби, підвищення температури тіла, а також травматизм на воді через зловживання алкоголем. Лікарі Скадовської екстреної медичної допомоги майже в один голос розповідають, що багато викликів у літній період пов’язані саме з порушенням правил поведінки на воді. Близько 2-3 людей за літо отримують так звану «травму пірнальника». Стрибаючи у воду, людина не лише може травмувати голову, а й забезпечити собі параліч всього тіла.

Лікарі також згадують й кумедні випадки зі своєї роботи. Виклики можуть бути через те, що людину вжалила медуза. Бачили б туристи, як наші місцеві пенсіонери натирають собі ноги тими медузами, нібито для кращої циркуляції крові! Та навіть і такі виклики не можуть бути проігнорованими.
Валерій Анатолійович зізнається, що справа лікаря вимагає великої самовідданості та терпіння, адже лікарям не можна скаржитись і казати, що важко. Для них найголовніше – врятувати людині життя. Цим принципом і керуються працівники швидкої медичної допомоги, безупинно рятуючи наші життя.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення