Скадовчанам від скадовчан

бронеж 2_слайдерЯк ми вже розповідали на сторінках газети «Чорноморець», нещодавно з районного бюджету було виділено близько 120 тис. грн для придбання бронезахисних жилетів батальйону територіальної оборони «Херсон».

Минулого тижня засоби в кількості 34 штуки доставили з Києва та підготували для подальшої передачі. Оскільки в антитерористичній операції беруть безпосередню участь і скадовчани, то керівництво району насамперед знайшло можливість вручити чотири бронежилети військовослужбовцям військової частини міста Скадовська, котрі відбувають в зону АТО для ротації.

А в п’ятницю голова районної ради Олег Старенький та заступник голови районної державної адміністрації Віталій Кулюк разом із волонтером Сергієм Найденком вручили 30 бронежилетів на одному із стратегічних об’єктів Херсонської області, який обороняють наші військовослужбовці, в тому числі і скадовчани.
– Сьогодні ми від жителів району привезли вам бронежилети. На сесії районної ради було прийнято рішення виділити кошти для закупівлі цих засобів, аби ви одягли їх і відчули захист, – звернувся до військових Олег Старенький. – А взагалі, бажаємо, щоб вони ніколи вам не знадобилися, щоб усі були здорові, і щоб у нас був мир.
Віталій Кулюк приєднався до слів голови районної ради та передав вітання бійцям від голови районної державної адміністрації Юрія Бобилєва. – Ми дякуємо вам за мужність, яку ви проявляєте у цей нелегкий час. Зичимо вам якомога швидше повернутись у рідні домівки, до своїх сімей. Миру і спокою всім нам, мирного неба над нашою рідною країною.

У цьому батальйоні територіальної оборони служать і 13 жителів Скадовського району. Серед них – мешканець села Новомиколаївка Олександр Левик. Ще недавно він працював на землі, а коли прийшла повістка з військкомату, не вагаючись, пішов захищати свою Батьківщину. Вдома на нього чекають дружина і діти. – Треба захищати рідну землю – значить треба! – По-чоловічому стримано відповів Олександр Левик. – Хто ж, як не ми?!
Користуючись нагодою, новомиколаївчанин передав вітання найріднішим людям та всім землякам: «Нехай чекають! Я теж чекаю на зустріч із ними і дуже їх люблю!».
Низький уклін усім нашим воїнам, котрі нас захищають у такий непростий для нашої держави період. Ми їх теж любимо і молимося за них.

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення