Скадовчани їдуть на День народження міста-партнера

До Скадовської міської ради надійшло запрошення взяти участь у святкуванні Дня народження міста Шилуте (Республіка Литва). Нагадаємо: це литовське місто у вересні минулого року стало містом-партнером Скадовська. На честь 122-ї річниці нашого міста до Скадовська прибула делегація з Литви на чолі з мером муніципалітету Шилуте Вітаутасом Лаурінаітісом. Тоді й була підписана угода про співпрацю між містом Скадовськом та муніципалітетом Шилуте (на фото).

Шилуте126-27 травня місто Шилуте відзначатиме 506-ту річницю свого заснування. Скадовськ особисто привітає місто-побратим з цією подією. Про це заявив міський голова Олександр Яковлєв у понеділок на селекторній нараді. Як стало відомо, окрім мера Скадовська у складі делегації також буде перший заступник міського голови Олександр Грищенко та депутат міської ради Вадим Швець.

Шилуте таке ж невелике, як і Скадовськ, має 24 тисячі жителів, простяглося уздовж річки Шиша, у західній частині країни. Місто було засноване як рибацький ринок Георґом Таллатом у 1511 на території Східної Прусії, у 1550 році тут побудовано церкву.

Шилуте 2Історія створення позначилася й на особливому німецькому колориті, який відчувається у Шилуте. Серед «родзинок», візитних карток міста – дивовижні тюльпани, через вирощування яких Шилуте називають містом квітів. Крім того, на території сучасного Шилуте є рибний ринок, який працює більше п’яти століть, свого часу популярний на всю країну.

Тетяна Підгородецька, газета «Чорноморець».

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення