Скадовчани колядують!

IMG_9973_сайтIMG_9958_сайтЗ давніх-давен українці вважали доброю традицією зустрічати Різдво Христове дзвінкою колядою. Кажуть, що той, до кого на поріг завітають колядники, неодмінно буде щасливим та здоровим увесь рік.

Доброту своїх сердець і найщиріші побажання вже традиційно несе у колективи нашого міста і району колядницький гурт Центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом директора закладу Олега Лиховида. 6 січня вертеп від ЦДЮТ завітав до районної ради та районної державної адміністрації, міської ради, районного відділу освіти, морського торговельного порту та підприємства «АС». Справжнім різдвяним дивом увійшли в заклади нашого міста і району колядники районного будинку культури.

IMG_9902_сайтНародний ансамбль народної пісні «Радість» (керівник Любов Фабрикова) разом з символом 2017 року Червоним Півнем та Дідом Морозом, роль якого виконав директор РБК Анатолій Волошин, завітали до установ міста зі святково-різдвяною привітальною програмою «Коляда дзвенить в серцях». IMG_0738-сайтА 7 та 8 січня різдвяне тепло та милість Божу разом зі своїми колядками несли в оселі скадовчан юні парафіяни храму Покрови Пресвятої Богородиці. Під керівництвом настоятеля храму отця Андрія Карпінця діти вивчили стародавні українські різдвяні пісні та побажання і цілих два дні дарували радість жителям нашого міста. Христос народився! Славімо його!

Тетяна Підгородецька.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення