Скадовчани проти феєрверку на День міста

В анонсі святкових розваг, приурочених до відзначення 121-ї річниці від Дня заснування Скадовська, вказується, що день 26 вересня закінчиться феєрверком.

salutНа Майдані в неділю, 20 вересня, скадовчани висловили думку про те, що в час війни святкові салюти недоречні. Краще виділені кошти витратити на підтримку земляків, котрі наразі перебувають у зоні бойових дій.

– Вважаю, Сергій Балтазарович Скадовський у дні, коли тривала перша світова війна, навряд би додумався пускати у повітря феєрверки. Більше, у своєму будинку засновник міста влаштував лазарет для поранених, а його дружина, Марія Олександрівна, служила сестрою милосердя, – сказала учасниця Майдану Лариса Кравченко. – Я категорично проти будь-яких святкувань у дні, коли гинуть наші хлопці. Але якщо міська влада ігнорує це, то нехай обійдеться хоча би без салютів.

– Мене дивує позиція міського голови Олександра Гавриша. – поділився своєю позицією голова Скадовської самооборони Володимир Куріков. – Влаштовувати гуляння в дні, коли проливається кров наших воїнів, коли добровольцям та воїнам Збройних сил України потрібна допомога, – цинічно. Що важливо, День Прапора та День Незалежності у Скадовську провели скромно, у залі районного будинку культури, куди не змогли потрапити всі бажаючі. День міста святкують з неабияким розмахом, із запрошенням естрадних артистів, з феєрверком на гроші, які заробила громада Скадовська, а не конкретно місцеві чиновники. Якщо так, потрібно радитись з громадою міста. Треба забувати про регіональне беззаконня.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення