«Скадовчани рулять!»

Під такою назвою, пропагуючи здоровий спосіб життя, у Скадовську з нагоди Дня міста відбувся святковий велопробіг. Приємною несподіванкою стала кількість бажаючих взяти участь у цьому спортивному заході – на початку велопробігу зареєструвалося 149 учасників. А згодом скадовчани на своїх двоколісних «залізних конях» цілими родинами приєднувалися ще і ще!

DSC_0135 сайтСтартували учасники велопробігу від центральної набережної. Звідти по вулиці Сергіївській виїхали на Маріїнську і через центр міста попрямували у бік вулиці Покровської. Звернувши на Поповича, велосипедисти поїхали до дельфінарію й тією ж дорогою повернулися назад. Усього протяжність маршруту склала близько 7 км. Але все це – усього лише суха статистика! У реальності ж це було справжнє спортивно-сімейно-дружнє видовище!

DSC_0295_сайтДеяких учасників велопробігу хотілося відзначити особливо, адже вони були неповторні – кожен у своєму стилі! Так, найоригінальнішим учасником велопробігу став Володимир Ємельянов з вело-байком, який власник називає «залізним монстром». Найгламурніші велосипедистки – мама і донька Тетяна і Кароліна Бажан. У номінації «Наймолодший учасник» переможницею стала 5-річна Софійка Бачкала, а в номінації «Найдосвідченіший учасник» – 91-річний Іван Романович Клименко з села Антонівка, який брав участь у велопробігу разом з онукою, онуком і 4-річним правнуком Іваном. У номінації «Найпатріотичніший учасник» перемогу здобув депутат міської ради Олег Васильєв разом зі своєю невісткою Юлією – для велопробігу вони вдяглися у вишиванки, а своїх «залізних коней» прикрасили національною символікою та великим жовто-блакитним стягом. Вийшовши за дипломом переможця, Олег Петрович заспівав пісню велосипедистів, яку підтримали гучними оплесками учасники та гості свята.

DSC_0233_сайтУсі зареєстровані учасники велопро-бігу взяли участь у розіграші нового гарного спортивного велосипеда від міської ради! Щасливим володарем суперпризу став 70-річний Євгеній Алєщенко, зять найстаршого учасника велопробігу. Ось так посміхнулася удача цілій родині з нашого краю, яка веде здоровий спосіб життя!

DSC_0138_сайт– У мене такі враження – я просто не можу передати! Ніколи в житті не міг подумати, що зі мною відбудеться щось подібне! Я ще був дуже малим, коли вперше сів на велосипед і почав їздити сам. А сьогодні ми просто вирішили взяти участь у велопробігу! І от тепер повертаємося додому з ще одним велосипедом! Дуже дякую від імені всієї нашої родини міському голові та міській раді! Зі святом усіх! – сказав Євгеній Алєщенко, щойно отримав суперприз.

Для інших учасників велопробігу організатори підготували ще чимало цікавих заохочувальних призів, які розігрувалися в лотереї! Але навіть ті, хто нічого не виграв, почувалися задоволеними. Адже цього дня вони отримали заряд сил, енергії та позитиву на тиждень вперед і, можливо, після цього заходу пересядуть на велосипеди у повсякденному житті!

Тетяна ПІДГОРОДЕЦЬКА.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення