Скадовськ готується до Дня народження!

НА СЛАЙДЕРВ останню суботу вересня скадовчани традиційно відзначають свято рідного міста – річницю заснування Скадовська. Цього року нашому місту виповнюється 121 рік. Підготовка до свята вже розпочалася. 26 серпня відбулося перше засідання організаційного комітету, під час якого були окреслені основні моменти святкових заходів.
Отже, дата святкування Дня народження міста – 26 вересня. Місце проведення цьогоріч буде змінено. Вже склалася традиція організовувати свято на центральному стадіоні. Втім, саме наприкінці вересня нашому місту випала почесна місія приймати чемпіонат України з жіночого футболу. Звичайно, це масштабне свято спорту проходитиме на стадіоні. А святкування Дня міста розгорнеться поруч – на центральній площі.

Головною подією свята стане підбиття підсумків конкурсу з благоустрою. В урочистій атмосфері буде вшановано скадовчан та колективи підприємств, установ і організацій, які цього року створили найбільший затишок і красу біля своїх осель та за місцем роботи. Традиційно у святкові дні пройде цілий калейдоскоп святкових заходів – спортивні змагання, дитячі розваги тощо. Не обійдеться День народження міста без Параду карапузів. Тож усі творчі родини запрошуються до участі. Крім того, вперше в історії святкувань пройде велике родинне свято, сповнене глибоким патріотичним змістом, – «Посвята у скадовчани». Його головними учасниками мають стати цьогорічні першокласники. На них чекає зворушлива церемонія офіційного прийому у жителі нашого міста, з прийняттям присяги на вірність місту, отриманням настанов від батьків та дідусів і бабусь, які свого часу розбудовували Ска-довськ, працювали і нині працюють на благо рідного краю.

Чого не буде на День міста, на відміну від попередніх років, так це колони трудових колективів, а також концерту від місцевих культармійців. Міський голова Олександр Гавриш зауважує, що творчі колективи нашого міста і району заслуговують на те, аби хоча б раз на рік зустріти свято разом з іншими скадовчанами, як кажуть, по цей бік сцени. Яскраву культурну програму святкового вечора привезе колектив обласного академічного музично-драматичного театру ім.М.Куліша. Крім того, очікується святковий гість – гурт «Степ», відомий своїм хітом «Смажений кабанчик».

Але перш ніж святкувати День міста, скадовчани мають успішно завершити оздоровчий сезон і, як кажуть, прибрати після гостей. Аби Скадовськ зустрічав свій День народження чистим, затишним містом і ніщо не затьмарювало городянам святкового настрою.

Прес-центр міської ради.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення