Скадовська міська рада приступила до роботи

м.рада 2У понеділок, 9 листопада, відбулася перша сесія Скадовської міської ради сьомого скликання. У залі були присутні усі 26 новообраних депутатів та міський голова Олександр Яковлєв.

Перше засідання сесії провів голова Cкадовської міської виборчої комісії Михайло Мойсюк. Відповідно до законодавства, він оголосив результати виборів до міської ради. Олександр Яковлєв прийняв присягу та отримав тимчасове посвідчення міського голови. Також новобраний голова подякував усім виборцям, які підтримали його на місцевих виборах, і висловив сподівання, що депутатський корпус міської ради сьомого скликання працюватиме плідно та виважено.

Від імені депутатів міської ради присягу прийняв найстарший депутат міської ради сьомого скликання Федір Продан, 1949 року народження.

Тимчасові посвідчення депутати отримували у досить піднесеному настрої. У залі раз у раз звучали гасла: «Служу громаді міста Скадовська!», «Служу Україні!», «Служу народу України» та сподівання, що рішення міської ради будуть на користь жителям міста. Деякі депутати вже визначилися щодо подальшої співпраці та оголосили про це на сесії.
м.радаНа останок слово взяла Валентина Пономаренко, координатор ініціативної кампанії «Активна громада», і повідомила про те, що на сьогодні в Україні, у нашому місті, зокрема, розпочато нову програму дій «Задай курс новій владі». Валентина Василівна запропонувала новообраній міській раді виконувати цю програму разом і скріпити співпрацю меморандумом. На це міський голова Олександр Яковлєв відповів, що відкритий до такої співпраці, йому є що додати до основного тексту меморандуму. І після цього голова буде готовий підписати документ.

Скадовська міська виборча комісія.

ВІД РЕДАКЦІЇ: Вже у середу, 11 листопада, за ініціативи міського голови, відбулося друге, позачергове, засідання сесії міськради. Терміновість його проведення була обумовлена необхідністю затвердження регламенту роботи та формування робочих органів міськради. Отже, новий регламент затверд-жено, депутати утворили пос-тійні комісії міської ради, затвердили їх склад, обрання голів та Положення про постійні комісії міської ради. На черзі – обрання секретаря міської ради. Про це читайте детальніше у наступних випусках «Чорноморця».

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення