Скадовські немовлята отримали вишиванки від губернатора

IMG_7288_сайтСкадовщина разом з усією Україною та світом відзначає День вишиванки, і саме в цей час справжній сюрприз отримали двоє наймолодших жителів міста, які з’явилися на світ 18 травня.

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв у рамках акції «Херсонці, народжені у вишиванках!» подарував їм перші в житті вишиті сорочки. А виконав цю почесну місію за його дорученням голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик, який і завітав до пологового відділення районної лікарні з патріотичними обновками для малюків та квітами для їхніх мам.

«Винуватцями» цієї події стали хлопчик і дівчинка. Крихітка Яна народилася у сім’ї Марії Скарженюк та Сергія Рябошапка. До речі, її тато – захисник України, нині служить у зоні АТО, а на честь народження доньки прийшов на два дні у відпустку.

– Я щасливий! Я ще вчора був дуже щасливий! – не знаходячи зайвих слів, поділився своїми переживаннями молодий татусь.

IMG_7284_сайтА от маленький богатир, ім’я якому батьки ще не встигли дати, – це вже четверта дитина у молодій великій український родині Войтюк!

– Діти – це щастя, це радість! І для нас це дуже велика подія! – щиро каже мама хлопчика Юлія Войтюк.

Голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик від себе особисто, від імені усієї громади району та від губернатора Херсонщини Андрія Гордєєва звернувся до щасливих породіль з теплими словами:

– Народження дитини – це найпрекрасніше, що може бути у нашому світі, у нашому житті. Тож я щиро вітаю вас та ваші родини! Подвійне свято у нас з вами тому, що ваші дітки народилися у Всесвітній день вишиванки. За ініціативи голови обласної державної адміністрації ваші малюки отримують ці вишиванки. Тож нехай вони будуть завжди здоровими, щасливими, нехай виростуть хорошими людьми і гідніми громадянами нашої країни!

IMG_7310_сайтДо привітань очільника району приєдналися головний лікар Скадовської центральної районної лікарні Костянтин Руденко, заступник головного лікаря Наталія Береславська, завідуючий пологовим відділенням Олександр Гуменюк та інші медики, які оточили цих малюків з перших хвилин народження турботою та увагою.

Маленькі діти дуже швидко ростуть, у їх житті буде ще не одна вишиванка… Але саме ця, найперша – малесенька і дуже зворушлива –буде для них згадкою та оберегом на все життя.

Тетяна ПІДГОРОДЕЦЬКА.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення