Скільки сенсу у слові «НАДІЯ»?!

DSC_00993 грудня до районного центру реабілітації дітей-інвалідів «Надія» від самого ранку завітало чимало гостей. Міжнародний день інвалідів зовсім не привід для святкування, але ця дата нагадує нам про те, що будь-які обмежені можливості, з якими народжуються деякі люди, реально здолати завдяки розумінню, турботі та увазі оточуючих.

Саме у цьому – щоденна і, без перебільшення, титанічна праця колективу центру «Надія». Заклад відвідують діти, які страждають на ураження центральної нервової системи, мають синдром Дауна, дитячий церебральний параліч та інші важкі хвороби. Таких діток набагато складніше за інших навчити не лише читати й писати, а навіть вимовити слово «мама», зробити перші впевнені кроки. А вихователі та педагоги «Надії» роблять майже неможливе – у їхніх турботливих руках, від тепла їхніх великих сердець кволі діти набираються сил і розквітають на очах, наче квіти. У їх щасливих усмішках – велика надія батьків на те, що попереду тільки світле майбутнє.

DSC_0135Поряд з цим колективом, з цими дітками та їх наставниками завжди добрі друзі. І в цей день вони прийшли до закладу ще раз висловити свою підтримку, вкотре подякувати колективу Центру «Надія» за невичерпну любов до своїх вихованців. Теплі слова та подарунки тут приймали від голови районної державної адміністрації Віктора Турика, голови районної ради Олега Старенького, міського голови Олександра Яковлєва, управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, підприємця Ірини Клочко, колективів дитячої школи мистецтв, Центру первинної медико-санітарної допомоги, церкви «Алілуя» та інших організацій і благодійників.

DSC_0139Колектив комунального закладу «Скадовська централізована бібліотечна система» на чолі з директором Оксаною Малашковою презентували підсумки масштабного проекту, спрямованого на соціалізацію вихованців Центру «Надія», на зміцнення толерантного ставлення суспільства до людей з обмеженими можливостями, підтримку дітей-інвалідів у подоланні їх повсякденних проблем. Виконуюча обов’язки директора Центру Ірина Кирилівна Пирогова подякувала і бібліотекарям, і всім, хто завітав до закладу, за постійну та всебічну турботу та увагу.

Дітки теж готувалися до приходу гостей – потішили дорослих маленьким концертом, веселими піснями і щирими посмішками, у відповідь отримали цілу купу подарунків, а найголовніше – побажання міцного здоров’я та щасливого дитинства. А з такими наставниками, з такими друзями, шефами у цьому не варто і сумніватися. Адже «Надія» – це значно більше, ніж Центр реабілітації дітей-інвалідів. Це маленька країна дитинства, острівець, на якому ніколи вичерпується любов, доброта і милосердя.

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення