Спартакіада завершена!

група з грам_сайт11 квітня у спортивній залі РК ДЮСШ завершився І етап Спартакіади серед команд державних службовців Скадовського району. Відбулися змагання з настільного тенісу та шахів серед чоловіків і жінок, а також з футзалу серед чоловіків.
І, як завжди, спортсмени виборювали свої перемоги у запеклій та напруженій боротьбі. Нагадаємо, за результатами попередньої стадії Спартакіади, яка проходила минулої п’ятниці, призові місця розподілилися так: І місце – команда Скадовської міської ради, ІІ місце – команда податківців і ІІІ місце поділили між собою команди РДА та морпорту.

Тож для тих, хто бажав вирвати перемогу, було вкрай важливо зібрати всі сили та показати максимальну майстерність. Це і вдалося зробити спортсменам команди Скадовської райдержадміністрації, які майже у всіх видах спорту цієї п’ятниці здобули медалі вищого ґатунку.шахи _сайт
Отже, у змаганнях з настільного тенісу у чоловіків місця розподілилися таким чином: І місце – М.Соловей (морпорт); ІІ місце – О.Горобець (РДА); ІІІ місце – Д.Сисак (збірна Держкомзему та управління юстиції). У жінок призерами стали: І місце – А.Горун (РДА); ІІ місце – В.Арестова (збірна соціальних служб); ІІІ місце – О.Зик (морпорт).

У шахах серед чоловіків кращими стали: І місце – О.Сокольчук (міська рада); ІІ місце – Д.Яремкевич (РДА); ІІІ місце – Р.Миносян (збірна Держкомзему та управління юстиції). Серед жінок: А.Майко (збірна соціальних служб), Л.Грачова (морпорт), І.Кузьменко (міська рада) посіли перше, друге та третє місця відповідно.

У змаганнях з футзалу першими стали футболісти команди податківців; другими – команда РДА та третіми – команда морпорту. Загалом у загальнокомандних змаганнях кращими визначено спортсменів команди районної державної адміністрації, які набрали 498 очок; друге місце – за командою «Морпорт», яка набрала 481 очко; третє місце здобула команда Скадовського відділення державної податкової інспекції з загальною кількістю очок 471. Четвертою стала команда міської ради, набравши 460 очок; п’ята – збірна команд Держкомзему та управління юстиції (423 очка), а шоста – збірна команда соціальних служб (419 очок).
Вітаємо всіх учасників змагань із завершенням Спартакіади! Будемо чекати на проведення обласного етапу, який відбудеться наприкінці травня – початку червня 2014 року.

Відділ освіти, молоді та спорту РДА.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення