Спасибі гостям за теплу зустріч!

Дорога редакціє!

DSC_0089Пишуть вам жителі села Дарівка. Наше село мальовниче, невеличке. Як і всюди, у нас є проблеми, але головне, що у нас живуть добрі, привітні люди.

«Цивілізації» в селі немає – ні магазину, ні школи, ні садочка, ні будинку культури. Дозвілля дітей відсутнє. Тож коли до нас приїжджають гості – це велика радість. Приємно, що є небайдужі люди, які відгукнулися на запрошення голови Тарасівської сільської ради Зої Тимощук і завітали до нашого села. Це були голова правління організації «Спілка жінок Херсонщини» Ірина Ніколаєва та керівник фабрики оригінальних подарунків Лариса Дворник зі своєю командою, котрі провели творчий майстер-клас для наших дітлахів. Гостей зустрічали з короваєм та піснями сільський голова, жителі Дарівки та учасники художньої самодіяльності Новоукраїнського клубу.

DSC_0056Під час проведення заходу у дитячих руках оживали квіти, усілякі поробки, які потім малята дарували своїм матусям. Оскільки зустріч відбувалася напередодні свята 8 Березня, були запрошені депутати сільської ради, волонтер Лариса Сіліщук, матері солдатів, котрі служать в АТО, Юлія Анісімова та Тетяна Сіліщук. Усі вони отримали подарунки, виготовлені дітьми, і теплі слова привітань. Лунали також вірші, гарний настрій панував у кожному дитячому серці.

Дуже приємно, що в нашій країні є люди, які роблять добрі справи. Дай Боже вам міцного здоров’я та мирного неба над головою!

Від імені усіх жителів села Дарівка,
Л. СІЛІЩУК, Л. ЛОПУШКО, Л. БАРДАЧОВА, Л. ПТАХОВА.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення