«Спасибі тобі, сину!»

photoshop_78Дорога редакціє! Звертається до вас рада ветеранів смт Лазурне. Вітаємо вас з Новим роком та усіма зимовими святами! Бажаємо Господнього благословення, натхнення, щастя, любові та міцного здоров’я. Нехай процвітає і зростає й надалі наш «Чорноморець»!

Багато нарікань у наш час є на молодь, але я, як голова ради, хочу сказати протилежне. Може, наш досвід стане у нагоді й іншим селам.

У нашому селищі біля 700 пенсіонерів, у тому числі й ветерани війни, воїни-інтернаціоналісти, учасники війни, діти війни, ветерани праці. І ось наша рада ветеранів вирішила, крім відвіду-вання тяжкохворих, вітати з Днем народження тих, кому за 80 років. На жаль, коштів у нас немає, та все ж є люди, які нас підтримують. Простягнув руку допомоги молодий депутат селищної ради, підприємець Олександр Анатолійович Демчук. Нас – 50 членів організації, і коли цей чоловік запропонував нам свою допомогу, деякі не могли стримати сліз радості. Ось уже рік наш Олександр Анатолійович – не тільки благодійник, він і транспортом забезпечує учасників художньої самодіяльності. За його підтримки ми можемо їздити до Скадовська, Цюрупинська, Улянівки. А наш фольклорний ансамбль «Бабусі», до речі, теж члени ради ветеранів, навіть до Житомирської області їздив на республіканський конкурс. Наш благодійник не забуває і про школу та спортивний клуб з хортингу «Максимус». Тож хочеться від щирого серцяказати: «Спасибі тобі, сину!». Дякуємо батькам за те, що виховали таку людину!

Принагідно хочемо привітати наших сивочолих земляків, які завжди чекають нашого приходу з нагоди свята і привітно зустрічають ще біля хвіртки. За останні два місяці в нас відзначили багато днів народження: ветерану війни М.П.Цілинко – 87 років, ветерану, який пройшов з першого до останнього дня усю війну, П.В.Данілову – 94 роки, Г.В.Токар – 91 рік, С.С.Лимаренко – 91 рік. Усього близько 15 чоловік. Але для них головне не подарунки, а наша увага.

Хочеться подякувати і працівникам Товариства Червоного Хреста: Є.В.Ба-лабан, яка постійно навідує наших земляків, лікареві О.Б.Мотарі й усьому персоналу. Не можу не згадати і соціального працівника Н.П.Романову, яка часто разом з нами відвідує стареньких і навіть пече для ювілярів смачні торти. Так тримати і надалі!

З повагою, Н.А.Москалюк, голова Ради ветеранів.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення