Спокій і порядок у місті – результат співпраці

Громадські формування, які беруть участь в охороні правопорядку нашого міста, відзвітували про свою діяльність за минулий рік на засіданні виконкому міської ради.

ddporyadokСкадовськ завжди славився атмосферою спокою і громадської безпеки. Навіть у курортний сезон, коли населення міста збільшується в рази, ситуація залишалася стабільною. Зважаючи на нинішні події в країні, роботи у правоохоронців побільшало, і плече підтримки їм підставляють громадські формування «Скадовська сотня самооборони», «Удар» і козацький загін «Спас». Під час засідання виконкому їх очільники доповіли про результати роботи. Також виступали представники райвідділу міліції і прикордонної служби.

Міський голова Олександр Гавриш подякував усім громадським формуванням за те, що їх представники присвячують власний час потребам рідного міста. Разом з тим було наголошено, що для ефективного результату громадським формуванням важливо вчасно погоджувати плани роботи та обмінюватись інформацією з правоохоронцями для оперативного реагування на випадок загрози дестабілізації ситуації. Секретар міськради Ольга Бутенко зауважила, що діяльність громадських формувань має здійснюватися у рамках закону, а співпраця з міліцією або прикордонниками під час проведення заходів сприятиме уникненню небажаних наслідків у складних ситуаціях.

Прес-центр міської ради.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення