Спортсмени-держслужбовці – у п’ятірці кращих!

У  Новій Каховці 16-18 травня відбулася Спартакіада серед команд державних службовців Херсонської області. Фестиваль молодості, сили, витривалості та спритності зібрав працівників державних установ, органів місцевого самоврядування з 17 районів нашої області. А це біля 500 учасників та вболівальників. Кожен представник своєї команди був налаштований тільки на перемогу і відчайдушну боротьбу. Усі намагалися здобути якомога більше очок для своєї команди.

Спартакіада 1Змагання проходили з п’яти видів спорту: волейбол, футбол, шахи, шашки та настільний теніс. Приємно відмітити, що за підсумками змагань державні службовці Скадовського району у загальному заліку посіли 4 місце із 17 команд.

Особливої подяки заслужили наші волейболісти, які в цьому році вперше зуміли вийти зі своєї підгрупи, здолавши таких сильних суперників, як команди Каланчак (2:1), Цюрупинськ (2:0) та Велика Олександрівна (2:0). У зустрічі за третє місце наші впевнено здолали команду Велика Лепетиха з рахунком 2:0.

З черговою перемогою повернулася до робочих буднів і головний спеціаліст-юрисконсульт управління Пенсійного фонду України в Скадовському районі Херсонської області Аліна Майко. У складі збірної команди державних службовців головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області вона виборола першість у змаганнях з шахів та друге місце у змаганнях з шашок.

Вітаємо державних службовців Скадовського району і бажаємо нових перемог!

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення