Сто чи одне питання? З усім до «єдиного вікна»!

Пенсійний фонд_1В управлінні Пенсійного фонду України в Скадовському районі піклуються про своїх клієнтів і минулого четверга урочисто відкрили громадську приймальню за принципом «єдиного вікна». Аби громадяни розуміли, тепер більше не треба ходити різними кабінетами для оформлення документів чи в пошуках потрібного фахівця. Усе – в одному світлому, теплому і комфортному приміщенні. Це стосується і призначення, перерахунку та виплати пенсій, і порядку їх оформлення, умов отримання, і видачі повідомлень, довідок, виписок, інших документів з питань пенсійного забезпечення.

Символічну стрічку перед входом до громадської приймальні перерізали почесні гості – голова районної державної адміністрації Андрій Євстратов, голова районної ради Олег Старенький та голова міської ради Олександр Гавриш, які певні, що дане нововведення допоможе жителям Скадовщини отримувати якісні послуги та консультації у зручних умовах за короткий термін.

Пенсіонерка Надія Федосіївна Золотухіна щиро тішиться «новинці» у Пенсійному фонді й поспішила скористатися можливістю побувати на прийомі однією з перших: «Ми – ваші постійні клієнти і щойно оцінили комфорт та економію часу, які створили в установі. Тепер сюди приходити ще приємніше. Від імені всіх пенсіонерів дякуємо за турботу, за привітність і професіоналізм, які ви даруєте нам».

Щодня громадська приймальня – до послуг жителів міста і району. Тут працюють чотири спеціалісти різних профілів (без поділу на дільниці). Години прийому: понеділок – четвер з 8.30 до 16.15; п’ятниця – з 8.30 до 15.15 (обідня перерва – з 12.00 до 13.00). Ласкаво просимо!
Олександра Воротинцева. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення