Свій голос вони віддають на захист природи

Природне середовище було, є і буде незмінним партнером людей у їхньому житті. Ми черпаємо зі скриньки природи всі наші багатства. Природа, її краса і велич залишаються головним скарбом, нашою святинею, яка не підвладна часу і моді. А екологія – це стан душі людини, адже людина – частина природи.

Бібліотека27 травня у Скадовській центральній бібліотеці для дітей відбулася церемонія нагородження переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Мій голос я віддаю на захист природи». Серед почесних гостей цього заходу були Ірина Дмитрівна Бартчук – голова районної організації «Всеукраїнська екологічна ліга», Ольга Василівна Миронець – начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації, Наталія Іллівна Старенька – директор комунального закладу «Скадовська централізована бібліотечна система», Святослав Володимирович Гаврилюк – начальник відділу наукової, еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою НПП «Джарилгацький».
Наша небайдужість, наші практичні дії сьогодні є запорукою благополуччя завтра, а підтвердженням цього стала велика кількість конкурсантів та безпосередньо їхніх робіт, загалом 49 учасників різної вікової категорії у восьми номінаціях. Вони презентували екоплакати, малюнки, уроки екології, авторські програми, позакласні заходи та гасла, екологічні вірші, фотороботи тощо.
Усі присутні мали змогу переглянути найкращі роботи, наприклад, це урок екології «Сім природних чудес Херсонської області» Скадовської центральної бібліотеки для дітей; екологічна акція «Від екології довкілля – до екології душі» О.Г.Купенко, бібліотекаря Скадовської центральної бібліотеки для дорослих; авторська програма «Збалансований розвиток інфраструктури НПП «Джарилгацький» для організації еколого-освітньої та туристичної діяльності» О.І.Повжик, провідного фахівця з рекреації відділу наукової, еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою НПП «Джарилгацький». Щиро звучали вірші у власному виконанні авторки Л.В.Ковалюк. А ще діти та дорослі неабияк зацікавилися і переглянули фотороботи С.В.Гаврилюка, Н.В.Шешиної, А.Г.Руденко – працівників НПП «Джарилгацький» та Катерини Лефтер – учениці 11 класу Скадовської гімназії.
Не важко переконатися, що природа – це джерело доброти, а піклування про неї робить людину добрішою. Будьмо до неї, живої, уважнішими, і вона нам обов’язково віддячить.
Приємним для працівників Скадовської центральної бібліотеки для дітей став подарунок від Скадовської районної організації «Всеукраїнська екологічна ліга» – це книги екологічної тематики, які стануть у нагоді нашим користувачам, юним природолюбам рідного краю.
О.М. Малашкова, завідувач Скадовською центральною бібліотекою для дітей.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення