Свято спорту для дітей-сиріт

Херсон.Спортивне свято для сиріт4Вперше в Україні, на території Херсонської області, в мальовничому курортному місті Скадовськ відбулася масштабна спортивна подія «Міліція Херсонщини – дітям України» для вихованців шкіл-інтернатів з 6 областей.

Спартакіада проводилася за ініціативи начальника УМВС полковника міліції Михайла Фабріна, під егідою Міністерства внутрішніх справ України. Цю ініціативу підтримали обласна організація профспілки атестованих працівників міліції та фізкультурно-спортивне товариство «Динамо».

З відкриттям свята дітей привітав очільник міліції Херсонщини Михайло Валентинович Фабрін.

Херсон.Спортивне свято для сиріт3– Такі заходи допомагають підростаючому поколінню не лише побачити переваги ведення здорового способу життя, а й визначитися у виборі майбутньої професії. Можливо, після дружньої та цікавої зустрічі з міліціонерами у дітей з’явиться інтерес до роботи правоохоронця, і в майбутньому вони захочуть пов’язати своє життя зі службою в органах внутрішніх справ.

Привітав дітей з початком Спартакіади і міський голова Олександр Гавриш. Він відмітив, що тісна співпраця органів місцевого самоврядування з міліцією є запорукою профілактики підліткової злочинності.

У змаганнях взяли участь 8 команд з багатьох куточків України: Києва, Дніпропетровська, Сум, Запоріжжя, Кривого Рогу, Херсона та двох районів області. Діти змагалися у різних командних ігрових видах спорту: волейболі, піонерболі та естафеті.

Херсон.Спортивне свято для сиріт5Усі учасники змагань отримали медалі та дипломи. Переможцям Спартакіади вручили Кубок начальника УМВС України в Херсонській області.

У свою чергу, на знак подяки за чудове свято, вихованці шкіл-інтернатів подарували керівнику херсонської міліції малюнки та іграшки, зроблені власноруч. Білого паперового лебедя, який символізує благородство та свободу, передали Михайлу Фабріну учні Калинівської школи-інтернату.

Начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС Руслан Русаль зазначив, що всі учасники змагань не лише проявили себе, як командні гравці та хороші спортсмени, а й знайшли нових друзів, отримали багато позитивних емоцій.

Усі присутні відзначили, що на фестивалі панував єдиний дух дружби та братерства, який об’єднав юних спортсменів і надихнув дітей на нові перемоги.

СЗГ УМВС України в Херсонській області.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення