Свято спорту на честь Незалежності

сайт1Святкове 24 серпня чимало представників улянівської громади зустріли на місцевому стадіоні – за футбольним турніром на честь Дня Незалежності України. У гру вступили чотири команди з сіл Улянівка та Андріївка, а саме: команди молоді, школярів, ветеранів та фермерського господарства «Соценко».

Ініціатором та організатором спортивного свята виступила сільський голова Надія Твердохліб, у цій ідеї її підтримали учитель фізичної культури Улянівської загальноосвітньої школи Василь Моніч та фермерське господарство «Соценко».

На стадіоні протягом всього турніру майорів великий Державний прапор України, а сама атмосфера заходу була сповнена святкового піднесення. Гра була дуже цікавою, за кожну команду вболівали рідні, друзі та односельці.

Результати футбольного турніру такі: перше місце виборола команда ветеранів, на другому місці – ФГ «Соценко», на третьому – команда молоді, за ними, на четвертому місці, опинилися школярі.

сайт2Традиційно було визнано кращих з кращих учасників змагань. Так, кращим воротарем став Олександр Вівчаровський, кращий нападник – Віталій Коломієць, кращий захисник – Богдан Козак. Кращим гравцем визначено Вячеслава Бандрівчака – йому сільський голова не лише вручила лист подяки, а й подарувала спортивний костюм. Також під дружні оплески учасників і глядачів було відзначено листом подяки наймолодшого учасника футбольного турніру – 10-річного Валерія Сумкіна, учня Улянівської ЗОШ.
Спортивне свято вдалося на славу – це зауважили як футболісти, так і глядачі футбольного турніру. А найголовніше, День Незалежності України об’єднав багатьох представників улянівської громади у здоровому способі життя та спільному змістовному відпочинку.

Тетяна Підгородецька.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення