Такі юні, а вже герої!

Професія рятувальника в усі часи була особливою. Її представники не з боязких. Рятувальнику не бракує мужності, сміливості та відваги. Без вагань, піддаючи ризику власне життя, ці «універсальні солдати» готові визволяти людей з полум’я, глибокої річки, з-під криги, вони рятують від пожеж та іншого стихійного лиха чуже майно і навіть дістають з важко доступних щілин та знімають з високих дерев наших чотирилапих друзів. Такими людьми, відчайдушними і милосердними, не стають – такими народжується.

Герої 2

Богдан Знахаренко на церемонії нагородження.

Саме у цьому можна було переконатися під час церемонії нагородження наших юних земляків. Державна служба надзвичайних ситуацій днями урочисто вшанувала подвиг скадовчан Богдана Знахаренка (2002 р.н) та Віталія Греднєва (2000 р.н.), які минулого року врятували життя декількох людей.

Наприкінці травня 2015-го у морі, за два кілометри від узбережжя Скадовська, перекинувся парусно-моторний човен. У воді опинилися 9 людей. Постраждалих врятували випадкові люди з судна, що проходило поряд. Ними виявилися скадовчани – Дмитро Васильович Знахаренко, його син Богдан і приятель сина Віталій Греднєв. Того дня вони поверталися з острова, і Богдан побачив, як на воді хтось махає тканиною в руках. Хлопчик збагнув, що це клич про допомогу й одразу повідомив про побачене батькові. Миттєво було прийнято рішення змінити курс – скадовчани поспішили на допомогу потерпілим. Наблизившись до яхти, що лежала на боку, чоловік з дітьми почав витягувати людей з води на борт шаланди. У такий спосіб вони доставили на берег восьмеро людей.

Герої 1

Віталій Греднєв отримує нагороду за свій вчинок.

…У присутності великого поважного загалу юнакам було вручено грамоти та цінні подарунки від Державної служби надзвичайних ситуацій. Це справді зворушлива історія, яка вкотре закликає людей не бути байдужими до чужого лиха, не залишатись осторонь у непередбачуваних ситуаціях.

У свою чергу, Державна служба з надзвичайних ситуацій запрошує всіх, хто мріє поєднати своє професійне життя з порятунком людей, здобувати фахову вищу освіту. З 1 січня по 1 червня 2016 року набір кандидатів на навчання проводять наступні вищі навчальні заклади ДСНС України: Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, Харківський Національний університет цивільного захисту, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності. Інформацію про особливості зарахування на навчання та з питань оформлення документів можна отримати у Скадовському районному секторі Головного управління ДСНС України у Херсонській області за адресою: м.Скадовськ, вул.Комсомольська,149.

Вікторія Золотаревська.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення