Теплі зустрічі з ювілейної нагоди

IMG_1016Ювілей районної газети «Чорноморець» – свято для багатьох поколінь жителів Скадовщини. Адже усі ці роки рідна районка, незалежно від того, як називалася – «Соцнаступ», «Голос колгоспника» чи «Чорноморець» – входила у домівки скадовчан добрим другом і надійним орієнтиром у великому просторі інформації. Тож у ці святкові дні (нагадаємо, що газета виходить з 30 листопада 1930 року, і саме ця дата вважається офіційним днем народження) до редакції завітало чимало гостей – наших добрих друзів, партнерів, незмінних читачів та дописувачів. Колектив редакції теж побував в гостях у своїх колишніх колег, які віддали десятки років роботі в районній газеті «Чорноморець».

IMG_1023Праця газетярів – це нескінченні зустрічі з людьми різних професій, захоплень, це порушення на сторінках періодичного видання важливих соціальних питань, висвітлення думок громадян з актуальних проблем. Протягом лише одного дня журналіст може побувати на сесії, колегії та святковому концерті, а повертаючись ввечері додому, на додачу, стати свідком надзвичайної пригоди. Часто колектив видання засиджується у редакції допізна, аби встигнути відобразити у друкованих рядках життя всього міста і району за останні кілька днів. Тож люди, про яких ми щоразу розповідаємо на сторінках «Чорноморця», радо телефонували і приходили до редакції у ці ювілейні дні. Поздоровлення на адресу «Чорноморця», його працівників та великої читацької аудиторії линули від колективів Пенсійного фонду України в Скадовському районі, районного краєзнавчого музею, комунального закладу «Скадовська централізована бібліотечна система», дитячої школи мистецтв, відділу статистики у Скадовському районі, Радгоспненської сільської ради та представників її громади, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Від імені усіх культармійців Скадовщини «Чорноморець» з 85-річчям щиро привітала начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Ольга Миронець, принагідно подякувавши за широке та всебічне висвітлення культурного життя нашого краю.

DSC_0258Особливо почесно для колективу «Чорноморця» було приймати відзнаку голови районної державної адміністрації Віктора Турика. Очільник району нагородив колектив редакції Почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток журналістики району, об’єктивне і багатогранне висвітлення подій сьогодення Скадовщини, діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, високу професійну майстерність, сумлінну творчу працю, активну життєву та громадянську позицію та з нагоди відзначення 85-ї річниці від дня заснування районної газети «Чорноморець».

Кажуть, що людей, які щиро присвячують своє життя, свою працю іншим, Господь обдаровує красою на довгі роки. Саме такою – гарною, усміхненою, сповненою молодечого блиску в очах – зустріла нас у себе вдома Валентина Анатоліївна Єрохіна, яка пропрацювала у газеті «Чорноморець» близько 30 років. Валентина Анатоліївна прийшла на роботу до редакції у далекому 1956 році, трудилася коректором, кореспондентом, завідуючою відділом листів, завжди допомагала колегам.

– Свою роботу я дуже любила, – поринає у спогади Валентина Анатоліївна. – Писала багато. Нерідко прокидалася о п’ятій ранку, аби вдома вчасно встигнути завершити матеріал. Дуже полюбляла їздити у відрядження по селах, порушувати теми моралі, людських цінностей. Читаю газету й сьогодні і щиро вітаю усіх її працівників, усіх читачів з 85-річним ювілеєм!

IMG_1190Зворушливими спогадами з журналістами «Чорноморця» у ці дні поділилася чарівна та життєрадісна Марія Федорівна Хохлова. Вона незмінно працювала бухгалтером районної газети з 1960 по 1995 рік. Марія Федорівна згадує, що багато років редакція і друкарня були одним великим дружнім колективом: «Ми не лише тісно співпрацювали, а й завжди зустрічали разом усі свята, ходили на паради та різні урочистості. Дуже любили співати! А як танцювали!..».

У ті часи, як згадує Марія Федорівна, газета виходила тричі на тиждень. Тираж сягав 10000 примірників і роботи було дуже багато, особливо, коли почали приймати оголошення двома мовами – російською та українською. У «Чорноморці» працювало чимало власкорів, і великим клопотом для бухгалтера було нарахувати усім їм гонорар. Тим не менш, як зауважує Марія Федорівна, працювати в редакції завжди було цікаво, і роки своєї роботи, своїх тодішніх колег їй завжди дуже приємно згадувати.

Найкращі вітання з нагоди ювілею газеті «Чорноморець» передали і справжні майстри журналістики Олена Прокопівна Клим та Яків Якимович Дівонька. Вони теж віддали роботі у «Чорноморці» не одне десятиліття, а нині хоча й перебувають на заслуженому відпочинку, та займають активну громадянську позицію і не байдужі до розвитку районної газети. Спілкування з ними особливо надихнуло працівників до цікавих публікацій та нових проектів на сторінках газети.
Тож, користуючись нагодою, ще раз вітаємо Скадовщину з ювілеєм рідної «районки», зичимо усім нам тільки хороших новин та яскравих позитивних подій. І, як казав Скотт Чарльз Прествіч, «коментарі вільні, але факти священні»!

Колектив редакції районної газети «Чорноморець».

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення