Травневе свято у селі Таврія

сайт19 травня у селі Таврія вшанували пам’ять ветеранів Другої cвітової війни. Урочистості пройшли під гаслом «Пам’ятаємо – Перемагаємо!».
У святковому заході, що відбувся в місцевому будинку культури, взяли участь жителі села, учні Таврійської школи, вихованці дитсадка. Завітали на урочистості сільський голова Тетяна Галянтова та депутати сільради.

70-ту річницю Великої Перемоги жителі Таврії відзначили з побажаннями, щоб над нашою країною пролетів голуб миру. Під час заходу згадували нинішні події на Сході України. Місцева жителька Любов Шаповал виступила з власними віршами на тему миру.

На жаль, у селі не залишилося жодного ветерана. Тому право покласти квіти до пам’ятного обеліска надали нащадкам Великої Перемоги.сайт
Привітавши всіх односельців з Днем Пе-ремоги, голова сільради Тетяна Галянтова, за давньою традицією, що існує в селі, запросила присутніх до столу на солдатську кашу.
Атмосфера свята запанувала у Таврії ще задовго до 9 Травня. У Таврійській загальноосвітній школі у ці дні про-йшов велопробіг «Естафета пам’яті». Такі заходи, на думку освітян, виховують в учнях почуття вдячності, поваги, гордості за подвиг українського народу в роки Другої світової війни. До того ж, шкільний велопробіг – хороша можливість популяризувати серед школярів здоровий спосіб життя.SAMSUNG CAMERA PICTURES

26 учасників велопробігу, а це учні від 2 до 8 класу, стартували зі шкільного подвір’я. Свої велосипеди діти прикрасили українською символікою та прапорами. Разом з вчителями О.С.Дем’янюком, С.М.Тимошиком та О.П.Швецьом учні відвідали родини, члени яких були учасниками Другої світової війни, і вручили їм вітальні листівки.
Завершився велопробіг хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам – односельцям у селі Таврія.

Марія Фокіна.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення