Творчий туризм у Скадовську

Тернопільські діти_сайтТалановиті діти Скадовщини минулої зими гостювали у своїх ровесників з Тернополя і привезли звідти найкращі враження. Вони відчували себе справжніми зірками – весь час перебували у центрі уваги, виступали на сцені, їздили на екскурсії, давали інтерв’ю, танцювали…. Настало літо, прийшла черга і юним тернопільчанам відвідати наше місто, що вони охоче й зробили. А які ж враження повезуть додому?

Про це було легко дізнатися на святі, яке відбулося у Скадовському краєзнавчому музеї. На завершення перебування у гостях дітей запросили ознайомитися з історією нашого приморського міста. Та перш ніж зайти до музейної зали, гості взяли участь у невеличкому імпровізованому святі. Коли ведуча заходу – хореограф Наталія Шептухіна, керівник колективу «Провінційний балет», запитала, що найбільше запам’ятається тернопільським школярам, у відповідь всі дружно заявили: «Море!».
Керівник групи юних гостей з Тернополя, вчителька Наталія Воланюк узагальнює всі дитячі враження: «Ми знайшли у вашому місті все, що потрібно для хорошого настрою і чудового відпочинку.

Насамперед, ми вперше мали змогу ніжитися на сонечку після дощового і холодного початку липня. Море – просто окрема тема розмови. Воно найбільше радувало дітей. Звичайно ж, ми не забудемо теплого, дружнього ставлення до кожної дитини. Ми жили у скадовських родинах і були оточені любов’ю та непідробною турботою. Усе це, безумовно, залишить глибокий слід у дитячих душах. Адже вони відкрили для себе світ, раніше їм невідомий. Україна велика держава, і Південь для нас є найбільш привабливим куточком».

Треба сказати, що делегація тернопільчан відвідала наше місто у рамках програми обміну творчими делегаціями Тернопільської та Херсонської областей, яка реалізується відповідно до угоди про співробітництво у сфері туристично-рекреаційної галузі між Тернопільською та Херсонськими облдержадміністраціями. «Це дуже вдала форма співробітництва, що духовно збагачує дітей і слугує благородній справі поєднання моральних цінностей і традицій Півдня і Заходу України, – наголосила у своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Миронець. – А ще ми започаткували у Скадовську новий вид туризму. Усім відомий зелений туризм, сільський туризм, а у нас туризм – творчий. Адже ми приймали найталановитіших дітей Тернопільщини і дуже пишаємося цим».

Юрій Бондарєв.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення