У Михайлівській школі побував святий Миколай та… його помічники з «Чорноморця»!

DSC_0446_сайтХоч найбільше святого Миколая чекають дітлахи, та все ж це свято і для кожного дорослого, хто вірить у доброту, милосердя і за власним покликом душі готовий долучитися до створення дива. У редакції газети «Чорноморець» щороку з нетерпінням чекають 19 грудня, аби цього дня на правах помічників святого Миколая прибути до підшефної Михайлівської загальноосвітньої школи з привітаннями і подарунками.

96 учнів початкових класів завітали на свято Миколая до шкільної актової зали. Тут вже стояла неймовірної краси лісова красуня, і під її пухнастими вітами, що виблискують різнобарвними кульками, діти й розпочали чарівне дійство. Святкові віршики, пісні про Миколая, танці… У всій творчій багатогранності школярі показали, які вони розумні, талановиті і гарні, часу не гаяли і весь рік навчалися та робили нові відкриття у Країні знань. Головними ж артистами цього святкового дня стали учні 3-го класу. Разом зі своїм вчителем Любов’ю Василівною Твердохліб вони створили у святковій залі піднесений настрій і подарували усім відчуття чарівної казки, яку несе з собою чудотворець Миколай.

DSC_0394_сайтСвяткове зібрання стало доброю нагодою відзначити учасників ще однієї події. Нещодавно Михайлівська школа взяла участь у районному конкурсі «Букет замість ялинки». Тож директор школи Тетяна Василівна Загуменна, під щедрі оплески вчителів і батьків, вручила найактивнішим учасникам грамоти і подяки. А з нагоди Дня Святого Миколая солодкі подарунки від редакції «Чорноморця» отримали всі учні початкової школи.

DSC_0459_сайтРедактор районної газети Тетяна Підгородецька від імені всього колективу «Чорноморця» привітала школярів, їх педагогів та батьківську громаду з цим чарівним зимовим святом і побажала, щоб святий Миколай обдарував кожного насамперед добрим здоров’ям та успіхами, приніс щастя, мир і злагоду. На згадку про це свято діти та дорослі з радістю долучилися до імпровізованої фотосесії. Приємні враження від Дня Святого Миколая залишать теплий спогад у серці дітей та дорослих.

Вл. інф.
Фото Тетяни Підгородецької.

 

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення