У морі дитячих усмішок

IMG_9306_сайтСкадовські діти – талановиті співаки, танцюристи, музиканти та художники, вони радують своїм хистом очі й серця людей усіх поколінь. Вкотре продемонструвати цей незаперечний факт і взялися молоді таланти нашого краю. 1 червня творчі колективи районного будинку культури, гуртківці Центру дитячої та юнацької творчості подарували усім грандіозне шоу на березі моря. Його охоче дивилися всі, хто цього сонячного дня прийшов на святкову набережну міста.

IMG_9189_сайтНа свято до Парку розваг завітали й високоповажні гості – голова районної державної адміністрації Віктор Турик, голова районної ради Олег Старенький та міський голова Олександр Яковлєв. Після їх теплих привітань малечі з Днем захисту дітей та усіх дорослих з початком оздоровчого сезону відкрився великий концерт просто неба. Веселі танці, радісні пісні та вручення почесних грамот – усе налаштовувало присутніх на святковий лад.

Кожна дитина – ясне сонечко для своїх батьків. Її усмішка – промінчик для кожної людини, нехай навіть і незнайомої. Таких усмішок у Парку розваг святкового дня було не те що море, а справжній океан. Вони були викликані не лише турботою дорослих, а й чудовим дійством, в якому всі хлопчики і дівчатка почували себе головними героями.

IMG_9231_сайтНа дитяче свято також завітав помічник народного депутата України Федора Негоя Вадим Закусило і передав дітям вітання депутата. А викликали вдячні посмішки ще й пакуночки морозива, якими Вадим Валерійович пригощав дітлахів.

IMG_9288_сайтТа найбільше потішив малечу подарунок місцевої влади і підприємців. Цього дня користування парковими атракціонами було безкоштовним! Веселою юрбою юні скадовчани переходили від височенного оглядового колеса до швидкісної гірки, а звідти – до каруселей і гойдалок.

Одночасно проходив конкурс малюнків на асфальті, естафета для найспритніших і волейбольні ігри. Юні техніки з Центру дитячої та юнацької творчості влаштували у басейні плавання моделей кораблів, юні авіамоделісти запустили у небо повітряного змія з жовтих і блакитних полотнищ, які символізували національний прапор.IMG_9164_сайт Не залишився осторонь маленьких скадовчан і шаховий турнір на їх честь. Водночас у дельфінарії «Акварель» пройшло свято для дітей-сиріт, дітей воїнів АТО і найталановитіших школярів нашого району.

Багато хороших і чуйних людей взяли участь у підготовці цього святкового дня. Але й не менше вдячних слів прозвучало на їхню адресу з дитячих вуст. Довго ще не забудуть діти цей веселий день.

Юрій Бондарєв. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення