У Скадовська з’явилися друзі в Литві та на Львівщині

Святкування 122-ї річниці заснування міста Скадовська ознаменувалося діловою подією найвищого офіційного рівня. 24 вересня наше місто здобуло нового партнера в Європі, а також було покладено початок майбутньої співпраці з містом на Галичині.

img_3947_sajtЗ цією метою до Скадовська прибули дві офіційні делегації: з литовського муніципалітету Шилуте та українського міста Золочів. Обидві делегації очолювали мери міст.

Підписання документів проходило у залі засідань Скадовської міської ради, де з нагоди такої події зібралися депутати місцевих рад, члени виконавчого комітету, громадські діячі та представники засобів масової інформації.

Цього дня партнером міста Скадовська стало місто Шилуте (Республіка Литва). Угоду про співпрацю між містом Скадовськ та му-ніципалітетом Шилуте підписали Скадовський міський голова Олександр Яковлєв та мер муніципалітету Шилуте Вітаутас Лаурінаітіс. Цим документом передбачається налагодження взаємовигідного співробітництва в галузі розвиту культури, освіти, спорту, мистецтва, охорони здо-ров’я, соціального забезпечення, туризму, молодіжних обмінів, захисту навколишнього середовища, економічного обміну та інших галузях, що становлять взаємний інтерес, зміцнення взаєморозуміння і дружби між обома громадами.

img_3971_sajtПан Вітаутас Лаурінаітіс зауважив, що Литва з великою повагою ставиться до України, а очолюваний ним муніципалітет вже давно шукав у нашій державі партнера і нині дуже радіє новій дружбі зі Скадовськом. Також міський голова міста Скадовська Олександр Яковлєв та Золочівський міський голова Ігор Гриньків підписали Протокол про наміри щодо встановлення та розвитку співробітництва між містами Золочів та Скадовськ. Підписання цього документа покладає початок офіційних дій щодо подальшого укладання повноцінної Угоди про співпрацю між двома містами та їх громадами.

У ці святкові дні обидві делегації мали можливість познайомитися з нашим містом і регіоном. Високоповажні гості побували на острові Джарилгач, у селищі Лазурному, а також взяли участь у головних урочистостях з нагоди Дня міста, які відбулися в суботу на центральній площі. Враження від побаченого перевершили усі сподівання, і нові друзі висловили бажання знову і знову відвідувати наш край. Загалом усі три міста – Скадовськ, Шулите та Золочів – встановили дружні стосунки, й, очевидно, надалі ця дружба переросте у тристороннє партнерство.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення