У Скадовську – бібліотека під парасолькою

Бібліотека 1_на сайтЛіто – час відпочинку, зміцнення здоров’я, цікавих зустрічей та знайомств, незвичайних пригод. Це пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе у ньому. Чимало хто мріє про відпочинок на березі моря, дехто вирушить у захоплюючі подорожі до давно омріяних місць. Та чи можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книжки?

У книг канікул не буває! А щоб відпочинок видався змістовним, дозвілля – цікавим та корисним, біля нашої бібліотеки розпочала діяти вже багатьом відома книжкова галявина «Скарбниця мудрих порад». Цьогоріч вона отримала назву «Бібліотека під парасолькою».

Відтоді, як бібліотека «вийшла за рамки» власних стін, постійно зростає кількість нових читачів. Якщо ви ще й досі не є одним із них, то матимете нагоду це виправити. Адже «Бібліотека під  парасолькою» буде відкрита протягом усього літа. Відвідувачі можуть ознайомитись із безліччю новинок у світі книги, завітати до бібліотечного кінозалу та переглянути мультфільми, поділитися своїми враженнями, відвідати Пункт вільного доступу до Інтернету і безкоштовно мандрувати Всесвітньою мережею.

Ви отримаєте позитивні емоції не тільки від барвистого літа, а й від зустрічі з літературними героями, покращите навички спілкування, розвинете свої інтелектуальні та творчі здібності, поповните багаж необхідних знань. Поспішайте до бібліотеки! У нас цікаво! Книжкова галявина «Бібліотека під парасолькою» чекає на всіх бажаючих кожного дня.

Т.В. Чечікова,
бібліотекар Скадовської центральної бібліотеки для дітей.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення