У Скадовську новий очільник поліції

У понеділок, 17 жовтня, у Скадовському відділенні поліції Новокаховського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області було представлено нового начальника. Ним став Пєшков Олексій Євгенович.

policiyaЩоб представити особовому складу їх очільника, до Скадовська прибув заступник начальника ГУНП в Херсонській області полковник міліції Олександр Анохін. Він повідомив, що на цю посаду Олексія Пєшкова було призначено наказом начальника ГУНП від 12 жовтня 2016 року.

На представленні начальника Скадовського відділення поліції були присутні перші особи місцевої влади – голова районної державної адміністрації Віктор Турик, голова районної ради Олег Старенький та міський голова Олександр Яковлєв. Звертаючись до них, Олексій Пєшков запевнив, що відділення поліції під його керівництвом працюватиме на благо населення району і готове відгукуватися на всі прохання допомоги та підтримки.

– Щодо особового складу відділення, сподіваюся на роботу, засновану на взаєморозумінні та взаємодопомозі, а також на якісне виконання службових обов’язків, – зауважив Олексій Пєшков.

policiya-2З біографічної довідки: Пєшков Олексій Євгенович народився у 1977 році в м.Свердловськ Луганської області. Одружений, виховує доньку. Проходив службу в Збройних силах з 1995 по 1997 рік. У 2002 році закінчив Луганську академію внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство». В органах внутрішніх справ – з 1997 року. У Скадовському РВ УМВС працює з 2002 року: був призначений на посаду начальника відділення карного розшуку Скадовського РВ УМВС; першого заступника начальника відділу-начальника кримінальної міліції Скадовського РВ УМВС. З листопада 2015 року обіймав посаду начальника сектору (кримінальної поліції) Скадовського відділення поліції ГУНП в Херсонській області.

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення