У Скадовську працює цілодобовий пункт обігріву!

обигрив_слайдНе встигли у наші краї прийти люті морози, як місцева влада оперативно подбала про тепло та затишок для найбільш незахищених верств населення. З 23 січня у Скадовську, за дорученням голови районної державної адміністрації А.О.Євстратова, розгорнув свою роботу цілодобовий пункт обігріву. Це місце, де можуть знайти порятунок від низьких температур повітря люди без постійного місця проживання та інші нужденні громадяни.

Великий військовий намет в якості мобільного пункту обігріву для безпритульних громадян розмістився на території пожежної частини, за адресою: м. Скадовськ, вул. Комсомольська,149.Щойно відкрився пункт обігріву, голова районної державної адміністрації особисто перевірив створені умови і відзначив, що підрозділ Скадовського районного відділу Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій, управління праці та соціального захисту населення та територіальний центр соціального обслуговування організували роботу на належному рівні.

Намет опалюється буржуйкою, при вході на полицях лежать чисті теплі речі – обирай та вдягай! Зігрітися можна і теплим чаєм та гарячою їжею. Усередині є обідній стіл, вдосталь стільців і навіть ліжка. А ще безпритульні можуть дізнатися у пункті обігріву корисну для себе інформацію – як не захворіти на грип та туберкульоз. Про це їм розповідають працівники територіального центру соціального обслуговування, товариства Червоного Хреста та волонтери.

У свою чергу Андрій Олександрович Євстратов закликав жителів міста і району бути особливо уважними до безпритульних громадян.
– Якщо ви зустріли на вулиці в морозні дні людину, яка замерзає, розкажіть їй, де знаходиться пункт обігріву. Тут готові прийняти кожного, хто потерпає від негоди, від морозів і зігріти теплом та щирою турботою! – наголосив голова районної державної адміністрації.

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення