У Скадовську відкрили сучасний футбольний майданчик

26 березня 2018 року неодмінно увійде в історію спортивної Скадовщини як день, коли діти нашого району отримали нові сучасні умови для зміцнення свого здоров’я та розвитку спортивної майстерності. У самому центрі міста, на території районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, відкрився майданчик зі штучним покриттям для занять з футболу.

Збудувати такий майданчик у Скадовську стало можливим завдяки проекту «Розвиток в області мережі сучасних спортивних споруд», до якого долучився і Скадовський район. За його умовами обов’язково передбачалося співфінансування з місцевого бюджету та з Державного фонду регіонального розвитку. Щоб втілити цей проект у життя і побудувати для скадовських дітей майданчик вартістю 3,6 мільйона гривень, Скадовська районна рада виділила 1,9 мільйона гривень, решту, а саме 1,7 мільйона гривень, – даний фонд.

СпортмайданчикПодібних футбольних майданчиків в Україні поки що небагато, а такого розміру, як у Скадовську – 42х62 метри – п’ять на всю країну, при цьому в Херсонській області такий великий лише один, у нас!

Подія – непересічна, тож і наповнила вона наше місто атмо-сферою справжнього свята. На відкриття майданчика прибули вихованці спортшколи – юні футболісти, тренери, ветерани спорту нашого району і чимало почесних гостей: голова обласної державної адміністрації, голова обласної федерації футболу Андрій Гордєєв, заступник голови обласної державної адміністрації з гумані-тарних питань Андрій Балонь, заступник голови обласної ради Віталій Булюк, голова райдерж-адміністрації Віктор Турик, голова районної ради Олег Старенький, міський голова Олександр Яковлєв та інші.

Губернатор області особисто подякував районній раді і районній державній адміністрації за те, що знайшли кошти для спів-фінансування цього проекту. Також Андрій Гордєєв зауважив, що у планах – побудувати такі майданчики у селах Приморське та Улянівка.

– Юні друзі! У мене є пряме доручення від Президента України, щоб ви були здоровими – саме для цього ми будуємо ось такі майданчики по всій нашій області, аби ви мали можливість займатися спортом, грати у футбол, – сказав губернатор. – Сьогодні один з наших слоганів – «Футболізуємо Херсонщину», і я дякую всім, хто долучився до того, щоб разом з нашими дітками відкрити цей майданчик.

Не обійшлося і без приємних відзнак. Почесною грамотою голови Херсонської обласної державної адміністрації було нагороджено Кравця Віктора Олексійовича – багаторічного директора районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, а нині – інструктора-методиста цього за-кладу за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та з нагоди 50-річчя заснування Скадовської РК ДЮСШ. Подяку голови Херсонської обласної державної адміністрації оголошено колективу РК ДЮСШ.

За традицією очільники влади разом з юними вихованцями спортшколи перерізали святкову стрічку, яка символізувала відкриття футбольного майданчика. А потім перші особи області та району ви-йшли на поле і розіграли м’яча, тим самим давши старт футбольним матчам, які тепер проходитимуть на цьому майданчику.

На базі РК ДЮСШ відділення футболу працює з 1973 року, сьогодні цим видом спорту тут за-ймається більше двохсот дітей. Дорослі, які доклали стільки зусиль для будівництва майданчика, сподіваються, що зі Скадов-ської дитячо-юнацької спортивної школи вийдуть майбутні зірки футболу, та головне, що для цих дітей спорт стане основою здорового способу життя і захоплюючого дитинства і юності.

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення