Улянівська школа наліпила 2000 вареників для солдат!

Свято варениківВчителі нашого району не лише добре навчають дітей, а й активно долучаються до всіх патріотичних, громадських та культурних заходів. Так, 16 березня, на базі Улянівської школи Скадовський районний методичний кабінет провів се-мінар для заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та класних керівників з питань національно-патріотичного виховання. Насичену і різнопланову методичну програму доповнило свято вареників, яке підготували учні та вчителі Улянівської ЗОШ спільно з головою сільради Надією Твердохліб.

Тим самим, улянівці гідно перейняли естафету Скадовської спеціалізованої школи «Академія творчості», яка й започаткувала акцію «Вареники для солдата».

– Усім відомо, що наша укра-їнська кухня – це така ж культурна спадщина українського народу, як мова, література, мистецтво, – зауважила методист ра-йонного методичного кабінету Наталія Мітюхіна. – У давнину ця страва наділялася певними магічними властивостями. Недаремно вибрана форма страви – місяцеподібна, варенику приписували відповідні функції: сприяти добробуту і зміцненню здоров’я людини.

Свято вареника було насичене піснями, гуморесками, танцювальними і театральними композиціями, віршами. Усім цікаво було дізнатися, що у світі існує більше десятка пам’ятників нашій національній страві. Це підтвердила й цікава презентація-екскурсія. Та головне – колектив Улянівської школи наліпив 2000 вареників і запросив до пригощання військових восьмої реактивної артилерійської батареї, що базується поблизу села Новомиколаївка.

– Важливо, щоб бійці, які захищають мир та спокій у нашій Україні, знали, що ми їм безмежно вдячні, що ми про них пам’ятаємо, а наші смаколики, сподіваємося, нагадають українським воїнам про тепло сердець, рідні домівки та найближчих рідних людей, – звертаючись до присутніх воїнів, сказала директор школи Олена Єрохіна.

Підготувала Вікторія Золотаревська.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення