Улюблена бібліотека святкує новосілля!

Жителі мікрорайону «Кристал» та й усі, хто мешкає у східній частині Скадовська, цілими поколіннями відвідують міську бібліотеку-філію. Упродовж багатьох років вона розміщувалась у маленькому приміщенні гуртожитку по вулиці Івана Франка, 23, усього на 32 квадратних метрах. Аж ось заклад офіційно відкрився за новою адресою, у значно покращених умовах.

IMG_1531_сайтПо вулиці 33-ї Гвардійської дивізії,1/10 здалеку приваблює увагу яскрава вивіска на фасаді – «БІБЛІОТЕКА». Коли два роки тому місцевій пошті стала непо-трібною частина приміщення, бібліотекарі разом з громадськими активістами звернулися до влади міста з клопотанням передати вивільнені квадратні метри для облаштування книгозбірні. А коли питання було вирішено, розпочалися масштабні ремонти та підключення комунікацій, на що пішло чимало часу. Нарешті наприкінці 2017 року бібліотека переїхала за новою адресою, а вчора, 29 березня, відбулося її офіційне відкриття.

Цю подію з фахівцями бібліотечної справи прийшли розділити численні друзі, партнери, діти та дорослі – постійні читачі. Символічну стрічку перед будівлею перерізали міський голова Олександр Яковлєв, радник голови районної ради Сергій Зеленюк та начальник відділу культури Ольга Миронець, і на запрошення завідуючої закладом Людмили Тисленко гості завітали до бібліотеки.

Усі були приємно вражені затишком і просторістю умов, у які перебралася книгозбірня. Відтепер вона розміщується на 111,7 квадратних метрах. У великій залі вдосталь місця і для книжкових стелажів, і для читання літератури, є навіть куточок для презентації творчих робіт місцевих майстрів. Особливого казково-читального колориту бібліотеці додали малюнки на стінах, які створила молода художниця Анастасія Шушковська. Іншими словами, до такої книгозбірні хочеться приходити знову і знову. Є у цьому заслуга багатьох людей – як очільників влади, так і пересічних скадовчан. Кожен допомагав, чим міг, і поки нове приміщення бібліотеки готувалося до роботи, чимало людей згуртувалися в цій справі, наче одна велика родина.

Відкриття бібліотеки перетворилося на невеличке свято з привітаннями, а від Скадовської районної ради колективу комунального закладу «Скадовська централізована бібліотечна система» принагідно було вручено Почесну грамоту за вагомий внесок у розвиток бібліотечної галузі, активну популяризацію книги, сумлінну працю, відданість справі і високі показники у сфері бібліотечного обслуговування. Цього дня також колектив успішно прозвітував про роботу за 2017 рік.

Тетяна Підгородецька. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення