Увага! Завершується останній місяць кампанії декларування доходів!

Скадовське відділення Херсонської ОДПІ нагадує громадянам та самозайнятим особам Херсонщини: завершується останній місяць кампанії декларування доходів! Поспішайте заповнити декларації про майновий стан і доходи та визначити зобов’язання з ПДФО та військового збору за звітний 2017 рік!

загруженоВідповідно до норм Податкового кодексу, громадяни та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, подають декларацію про майновий стан і доходи до 1 травня року, що настає за звітним. Останній день подання декларації за 2017 рік – 2 травня 2018 року.

За вибором платника податків декларації подаються за місцем його податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Звертаємо увагу: податкову декларацію потрібно надсилати поштою з повідомленням про вручення та з описом про вкладення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання. Якщо декларація подається в електронній формі з до-триманням умови щодо реєстрації електронного підпису, то надсилати її необхідно не пізніше закінчення останньої години граничного строку подання.

Декларація про майновий стан і доходи подається за новою формою, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 6.06.2017 року №556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 2 жовтня 2015 року №859».

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення