Важка атлетика у нас – на висоті!

на слайдер_сайтРозвиток спорту та популяризація і запровадження здорового способу життя в нашому місті є одним із пріоритетних напрямків. Серед багатьох видів спорту, які розвивають мужність, виховують внутрішній стрижень, є важка атлетика. Вдало завершили рік важкоатлети Скадовського філіалу Херсонського вищого училища фізичної культури та спорту.

Херсонська область у 2013 ро-ці, завдяки тренерам Павлу Васильовичу Пастуху, заслуженому тренеру України, та Галині Іванівні Пастух, тренеру вищої категорії, посіла третє місце серед 26 областей України. Адже на помості спортсмени відділення важкої атлетики завойовували призові місця в різних вагових категоріях на змаганнях світу, Європи, України. Згідно рейтингової таблиці Федерації важкої атлетики України, кращими з 15 тренерів України з важкої атлетики визнали П.В.Пастуха – 1 місце та Г.І.Пастух – 2 місце.

Кращими спортсменами України у 2013 році за рейтингом визнано вихованців відділення важкої атлетики Скадовського філіалу: Ганну Козенко, Надію Чібісову, Надію Єфімчук, Едуарда Савченко.

За високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, виховання спортсменів високого класу заслуговують на велику подяку тренери відділення важкої  атлетики.

Спорт є одним із напрямків, який формує дух і робить здоров’я нації міцнішим. А спортсмени, скільки років їм не було б, своїми досягненнями славлять свій рідний край, Україну в цілому. Впевнені, завдяки плідній праці таких талановитих тренерів, вихованці відділення важкої атлетики і в майбутньому прославлятимуть Україну на міжнародних змаганнях.

Вл.інф.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення