Ветерани приймали вітання та співали пісень

У п’ятницю, 29 вересня, в Скадовську відзначили Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Ця особлива осіння дата – привід висловити вдячність і пошану людям старших поколінь. З цієї нагоди у пансіонаті «Південний», у теплій, привітній атмо-сфері, за святковим столом зібралося близько двохсот скадовчан поважного віку – представників 54 трудових колективів міста.

IMG_4901_сайт

З найщирішими вітаннями до присутніх від імені Скадовської ради ветеранів звернулася голова організації Людмила Безердян. Вона подякувала міській та районній радам, райдержадміністрації, управлінню праці та соціального захисту населення РДА за допомогу в організації заходу і побажала усім ветеранам гарного настрою, енергії та ба-дьорості.

IMG_4932_сайт

– Нинішнє покоління має змогу користуватися усіма благами та надбаннями, що створили своєю наполегливою працею у нашому місті і районі саме ви, – звернувся до присутніх у залі міський голова Олександр Яковлєв. – Ми маємо примножити ці багатства для майбутніх поколінь й оточити теплом та увагою вас, шановні люди мудрого віку. Бажаю усім дожити до 100 років у добрі, достатку, у мирі з Богом і собою, адже це дає сили жити і творити.

IMG_4918_сайт

На честь винуватців свята Олександр Яковлєв заспівав зворушливу українську пісню «Чорнобривці», яку з ентузіазмом підхопили всі присутні.

На зустрічі слова подяки з побажаннями миру, затишку та добробуту звучали й від радника голови районної ради Сергія Зеленюка, заступника голови райдержадміністрації Надії Сєркової, начальника відділу культури, молоді та спорту РДА Ольги Миронець, начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Галини Сухоруких. Найактивнішим ветеранам були вручені почесні грамоти, подяки та цінні подарунки. Також запрошеним дарували свої виступи учасники художньої самодіяльності.

IMG_4958_сайт

Забувши про усі життєві негаразди та домашні клопоти, літні скадовчани із задоволенням спілкувалися за частуванням, ділилися проблемами та приємними моментами, разом співали пісень. І було видно, що в душі всі вони залишилися такими ж молодими та веселими, як і десятки років тому – сповнені натхнення, оптимізму, віри та надії на краще майбутнє.

Вікторія Мелешко.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення