Відкрита першість на честь 25-річчя Незалежності

Спортивна Скадовщина 1_сайт24 серпня у спортивній залі Скадовської РК ДЮСШ відбулася Відкрита першість з волейболу до 25-ї річниці Незалежності України. Організатором цього спортивного заходу виступила Скадовська районна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» за підтримки районної державної адміністрації та міської ради.
У змаганнях брали участь чоти-ри команди. Велика кількість вболівальників стала свідком яскравого дійства, яке подарували учасники цього свята волейболу. Команди грали за коловою системою.
За результатами змагань І місце посіла команда «Агро-спорт 1» (с.Антонівка), на ІІ місці команда «Агро-спорт 2» (с.Антонівка) і ІІІ місце посіла команда «Лазурь» (смт Лазурне). Переможці та призери були нагороджені кубками і грамотами від організаторів змагань. Грамотами голови Скадовської районної державної адміністрації за підтримку розвитку спорту у Скадовському районі були нагороджені В.В.Дудченко (с.Антонівка) , П.Л.Денисенко (смт Лазурне) та О.Б. Костішин (ФСТ «Спартак»). Щиро вітаємо переможців та призерів турніру!