Відкривайте «Джарилгацькі легенди» з Олегом Лиховидом

Нещодавно в Скадовському краєзнавчому музеї відбулася зустріч вихованців гуртків Центру дитячої та юнацької творчості – учнів скадовських та антонівської шкіл – з відомим у нашому місті та за його межами краєзнавцем, педагогом, автором багатьох книг і публікацій з історії Скадовського краю Олегом Лиховидом. Олег Миколайович презентував свою нову книгу – «Джарилгацькі легенди».

Джарилгацькі легендиАвтор та дослідник докладно розкрив тему козацтва на острові, а також представив нові докази і факти про матросів, які базувалися на острові Джарилгач під час окупації міста у часи Другої світової війни. Про книгу «Джарилгацькі легенди» цікаво і з натхненням розповіла редактор газети «Чорноморець» Тетяна Підгородецька, яка виступила і редактором цього видання. Тетяна Сергіївна зазначила, що робота з книгою «Джарилгацькі легенди» спонукала її відкрити для себе острів не лише як місце для відпочинку, а й як місцевість з унікальною природою, давньою історією та цікавими легендами.

Приємно було спостерігати за тим, як діти зацікавлено слухали і задавали запитання. Найдопитливіші отримали від автора в дарунок його нове видання з автографом.

Книги Олега Лиховида не залишають байдужим нікого. Внаслідок багаторічної праці йому вдається розшукати чимало досі невідомих фактів з історії нашого міста і району. Працівники музею подякували Олегу Миколайовичу за його багаторічну пошукову роботу, цінний внесок в історію Скадовщини, любов до рідного краю та побажали творчої наснаги, вдячних читачів і нових цікавих авторських робіт.

Вл. інф.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення