Вітаємо почесну громадянку району!

Шевченко_слайдерС вятковим видався день 22 липня для Людмили Степанівни Шевченко, ветерана органів внутрішніх справ, першої жінки-офіцера серед скадовських правоохоронців.

Напередодні, рішенням сесії Скадовської районної ради, їй було присвоєно звання «Почесний громадянин Скадовського району».

І ось на порозі оселі Людмили Степанівни шановані гості – голова районної ради Олег Старенький та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Миронець. Вручаючи почесну відзнаку та квіти, вони щиро дякували Людмилі Степанівні за вагомий внесок у справу виховання молодшого покоління скадовчан та сумлінну багатогорічну працю на благо збереження правопорядку у Скадовську.

Капітан міліції Людмила Шевченко виконувала обов’язки начальника дитячої кімнати міліції і віддала понад 20 років справі виховання «важких» підлітків. Крім того, 13 років, вже у званні майора міліції, Людмила Степанівна працювала на посаді начальника паспортної служби. За сумлінну роботу відзначена орденом «Знак пошани», медалями та нагрудними знаками.

Вл. інф.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення