Волонтери – ветерани Скадовської ОДПІ беруть участь у декларуванні

З 1 січня в Україні триває кампанія декларування доходів, отриманих громадянами протягом 2017 року. У Скадовському відділені Херсонської ОДПІ створено сприятливі умови для подачі податкових декларацій про майновий стан і доходи.

Ветерани податковоїУ разі необхідності всю інформацію про порядок заповнення та подання декларації громадяни можуть отримати у Центрі обслуговування платників Скадовського відділення. Фахівці інспекції нададуть кваліфіковану консультацію і допоможуть громадянам правильно заповнити декларацію. А цього тижня у відділенні відбулося засідання «круглого столу» на тему «Волонтери беруть участь у декларуванні».

– Вже стала доброю традицією наша співпраця у період кампанії декларування доходів громадян з волонтерами, – розпо-відає начальник Скадовського відділення Херсонської ОДПІ Катерина Суліменко. –Цього року на допомогу в проведенні кампанії до нас завітали колишні співробітники інспекції. Професійні навички колишніх спеціалістів не дозволяють їм залишатись осторонь податкового законодавства, вони завжди у курсі діючого законодавства та сповнені бажання використати свої знання, допомагаючи колегам-податківцям.

Податківці впевнені у сумлінності громадян і запрошують прийти до податкових органів. Адже своєчасно сплачені податки – це шлях до підвищення добробуту, стабільності та фінансової незалежності країни.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення