Вони вмивають обличчя міста!

Обличчя міста_сайтКоли щоранку скадовчани прокидаються і йдуть на роботу, до школи, садочків… абсолютно звичним здається, що рідні вулиці вже підметені, ніби й не залишилося сліду від «активного» відпочинку молоді напередодні ввечері, ніби вчора й не було жвавої торгівлі на місцевих ринках – день тільки розпочався, а майже все сяє чистотою!
Можливо, хтось і думає, що затишок та порядок створюється у місті за помахом чарівної палички. Але це далеко не так. За кожною чистою вулицею, доріжкою, тротуаром… стоїть щоденна важка праця і, знову ж таки, любов до свого міста, любов не на словах, а на ділі.

Східний мікрорайон – це насамперед щільно заселений житловий масив. Тут чимало багатоповерхівок, розвинена інфраструктура – ринок, мережа магазинів, стадіон, пошта, початкова школа та реабілітаційний центр. Тут ніколи не буває тихо. Люди, автівки – усі кудись рухаються, кудись поспішають. Життя іде своїм плином. І в цьому мікрорайоні вже вранці відчувається турботлива праця господаря. Таким цей мікрорайон робить бригада двірників комунального підприємства «Водне господарство» на чолі з майстром Ольгою Бетер. Робочий день Надії Волкової, Ірини Теленик, Оксани Вороніної та Марини Ванцян розпочинається о 7.00. Ці працелюбні жінки своїми тендітними руками забезпечують чистоту та підтримання благоустрою усього мікрорайону. Фактично, вони вмивають обличчя міста, а з цим і задають настрій людям, спонукають посміхнутися прийдешньому дню.

Праця двірника важка і заслуговує великої поваги та вдячності. Спека чи мороз, снігопад чи ожеледиця – він завжди з віником, граблями, лопатою в руках. Ось і працівниці Надія Волкова, Ірина Теленик, Оксана Вороніна та Марина Ванцян незмінно за роботою: усувають пил, прибирають сухе листя, відгортають сніг, посипають вкриті льодовою кіркою стежки.

– Ніщо так не надихає, як людська вдячність, – зауважує Надія Волкова. – Часто люди старшого покоління кажуть нам спасибі, особливо взимку, коли бачать, що можна зручно і безпечно виходити з дому. Хочеться, щоб і молодь більше підтримувала чистоту у рідному мікрорайоні.

– У ці святкові для нашого міста дні хочеться звернутися до всіх скадовчан: любіть свої домівки, доглядайте прилеглу територію, не звалюйте деінде сміття і поважайте працю інших, – каже Марина Ванцян. – Дуже неприємно, що люди палять сміття – від цього неможливо нормально дихати. Дивлячись, як поводяться деякі мешканці, інколи здається, що вони не шанують не тільки своє місто, а й свій дім, хоча тут народилися і виросли. Тому бажаємо усім любити, берегти і розвивати наш Скадовськ, адже у нас спільний дім і спільне майбутнє.

Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення