Хірургічне відділення ЦРЛ відкрилося після капітального ремонту

Лікарня – це особливе місце… Тут рятують життя та здоров’я людей, у цих стінах завжди живе віра і надія, а якщо у закладі відбувається свято, то це означає, що подія, яка стала приводом для нього, дійсно заслуговує на увагу. Ось і 18 червня на подвір’ї комунального закладу «Скадовська центральна районна лікарня» зібралося дуже багато людей. Після капітального ремонту в напрочуд святковій атмосфері відкривали приміщення хірургічного відділення. Цій події раділи не лише пацієнти, які тимчасово перебували в інших від-діленнях, а й колектив закладу на чолі з головним лікарем Костянтином Руденком. Радість великої справи, яку було зроблено дуже гідно та якісно, з медиками розділили голова районної ради Олег Старенький, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Павленко, міський голова Олександр Яковлєв, депутати районної ради.

В одній з відремонтованих палат хірургічного відділення.

В одній з відремонтованих палат хірургічного відділення.

Будівля хірургічного корпусу наприкінці ХІХ – на початку ХХ сто-літь була володінням засновника міста Сергія Скадовського, тож це приміщення старе, нетипове і ще з радянських часів воно потребувало ремонту. Нині операційний блок та палати сяють білосніжними стелями, свіжопофарбованими стінами та новенькими кахлями. На капітальний ремонт хірургічного відділення ЦРЛ за 2016-2017 рік із районного бюджету було виділено більше 800 тисяч гривень. За ці кошти відремонтовано 7 палат, їдальню, перев’язувальний кабінет, операційний блок, ординаторську, коридор, санвузли, душові кабіни. У приміщеннях повністю було реконструйовано системи опалення та водопостачання, замінено вікна, реставровано внутрішні двері, у кожній палаті встановлено раковину для миття рук та сучасне освітлення. Для завершення ремонту системи опалення та водопостачання приміщення, в якому, окрім хірургічного відділення, знаходяться відділення клінічної лабораторії і відділення анестезіології та реанімації, з районного бюджету планується виділити ще 50 тисяч гривень.

Гості завітали оглянути оновлений операційний блок.

Гості завітали оглянути оновлений
операційний блок.

Незабаром для операційної має бути доставлено три нові безтіньові хірургічні лампи – кошти на їх придбання у сумі 70800 гривень виділила Скадовська міська рада. Керівництво міста завітало на свято з подарунками й для інших відділень лікарні. Пологовому відділенню було передано ларингоскопи для новонароджених на суму 4500 гри-вень, а трохи раніше було придбано і передано ліжка для терапевтичного відді-лення на суму 14500 гривень.

У подарунок лікарні від міста – ларингоскопи для новонароджених.

У подарунок лікарні
від міста – ларингоскопи
для новонароджених.

Очільники міста і району та депутати райради не приховували захоплення від результату спільної роботи органів місцевої влади. І, за словами Олега Старенького та Олександра Яковлєва, ці приємні зміни в умовах закладу – лише початок. До кінця нинішнього року планується провести ремонт по-крівлі хірургічного корпусу лікарні. На це потрібно близько 750 тисяч гривень. 600 тисяч вже виділила Скадовська міська рада, 150 тисяч планується виді-лити з районного бюджету. Нині проект ремонту покрівлі – на експертизі. Щойно вона буде зроблена, роботи розпочнуться – зауважили очільники влади.

Вже днями до відремонтованого приміщення хірургічного відділення переведуть пацієнтів, які тимчасово перебували в інших відділеннях лікарні. На них чекають чисті, світлі палати з новими меблями та новенькою постільною білизною. Безумовно, хворим буде приємна така турбота.

Адміністрація Скадовської центральної лікарні щиро вдячна за увагу та особисте сприяння якнайефективнішому проведенню ремонтних робіт голові Скадовської районної ради Олегу Старенькому. Велику вдячність за підтримку колектив районної лікарні висловлює міському голові Олександру Яковлєву та секретарю міської ради Олегу Сокольчуку.

Окрему подяку адміністрація закладу висловлює працівникам хірургічного відділення, які під керівництвом головної медичної сестри Лариси Картавцевої власноруч допомагали ремонтувати системи опалення та водопостачання хірургічного корпусу. Завдяки праці цих людей – Олексія Стеблянка, Ігоря Цілинка, Сергія Каленюка, Сергія Вишкварки, Олега Сотнікова, Анатолія Астаф’єва – вдалося зекономити значні бюджетні кошти. Також особлива подяка – завідуючому господарською частиною лікарні Андрію Тонконогу.

Спільне фото медиків та гостей закладу з нагоди події.

Спільне фото медиків та гостей закладу з нагоди події.

Велике спасибі від адміністрації лікарні ПрАТ ПМК-156 та підприємцям Андрію та Степану Картелюкам, Яні Усачовій, Миколі Пивовару, Ганні Котясь, Антоніні Сокольчук та Віктору Шаповалу, які у період фінансових проблем лікарні з розумінням поставилися до цієї ситуації і надавали усі необхідні матеріали та виконували ремонтні роботи у борг.

– Сьогодні, коли у хірургічному відділенні завершено такий великий капітальний ремонт, ми озираємося назад і розуміємо, що все це вдалося зробити лише завдяки великому бажанню і спільним зусиллям багатьох скадовчан, заради того, щоб хворі, які потрапляють в одне з найскладніших відділень лікарні, відчували затишок, комфорт і швидше одужували, – зауважив головний лікар Скадовської ЦРЛ Костянтин Руденко.

Вікторія Мелешко.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення