Хто ж виграв диван від магазину меблів «Таїса»?!

Відомо, що той, хто володіє інформацією, той володіє світом. Жителі Скадовщини, які передплачують району газету «Чорноморець», завжди першими дізнаються про останні події в житті рідного краю, у їхні оселі з нашим виданням приходять найсвіжіші новини та нові цікаві непересічні особистості – наші земляки, життя яких розкривається на сторінках «Чорноморця». Та окрім інформації наші передплатники мають ще й можливість виграти чудовий приз у лотереї від районної газети.

IMG_687816 квітня, о десятій годині, колектив редакції запросив усіх читачів на традиційну акцію з розіграшу призів. Цього року лотерея від «Чорноморця» була приурочена до Великодніх свят і проходила в актовій залі міської ради. Недарма півтора року тому у нашій редакції започаткували акцію «Родина Чорноморця». І ця зустріч теж проходила, наче у затишному родинному колі. У сім’ї «Чорноморця» люди різних поколінь, які уособлюють мудрість і досвід, молодість і натхнення, і всіх їх об’єднує небайдуже ставлення до життя нашого міста і району.

Символічно, що редактор газети «Чорноморець» Тетяна Підгородецька розпочала це свято привітанням найактивніших читачів. Під щедрі оплески у центр святкової зали вийшли п’ятеро представників родини «Чорноморця». Про кожного з них хотілося сказати кілька теплих слів.

Березовська Людмила Минівна усе життя пропрацювала медсестрою у хірургічному відділенні однієї з лікарень міста Дніпропетровськ, а в 1997 році переїхала до Скадовська. І з перших днів почала читати і передплачувати газету «Чорноморець». Людмила Минівна творча людина, написала книгу «Наш родовід», в якій дослідила історію своєї родини, починаючи з 1850 року. А головне досягнення Людмили Минівни – її діти. Вона виховала двоє чудових синів – лікарів Віталія Анатолійовича та Валерія Анатолійовича Березовських.

IMG_6899Баканча Микола Дмитрович із села Новосілки, що розташоване на території Михайлівської сільради. Півстоліття Микола Дмитрович є незмінним другом газети «Чорноморець». Не проміняв її на жодну іншу газету. Микола Дмитрович 40 років тру-дився чабаном у колгоспі імені Леніна, що в Михайлівці.
А сьогодні допомагає по господарству власним дітям та онукам. Дуже гарний господар: у нього є і коні, і вівці, і кози, і навіть свій трактор.

Первоглаз Маліна Іванівна живе в селі Антонівка. Вона присвятила 47 років роботі на сільськогосподарській ниві нашого району за фахом зоотехнік-селекціонер. Маліна Іванівна дуже непересічна особистість, пише гарні вірші про Скадовський район, рідне село, про наших людей і, звичайно, про кохання. З газетою «Чорноморець» Маліну Іванівну пов’язує дуже тісна дружба. Вона є одним із найактивніших дописувачів, і редакція залюбки друкує листи та поезію нашої читачки.

Коржова Ганна Леонтіївна – про неї можна щиро сказати: її роки – її багатство. Наша читачка незабаром розміняє десятий десяток, і з 1963 року її вірним супутником є районна газета. Ганна Леонтіївна все життя працювала фінансистом у райфінвідділі, і при цьому завжди залишалася берегинею домашнього вогнища. У неї двоє дітей, четверо онуків і п’ятеро правнуків!

Пилипенко Людмила Миколаївна – ветеран війни та праці, у Скадовському районі її знає і шанує дуже багато людей, адже вона 51 рік пропрацювала медсестрою у районній поліклініці. А чоловік Людмили Миколаївни – Іван Семенович Пилипенко (нині покійний) – свого часу був позаштатним кореспондентом «Чорноморця», його кращі публікації присвячені сільському господарству Скадовщини. Родина Пилипенко розпочала свою дружбу з «Чорноморцем» ще тоді, коли він мав назву «Голос колгоспника», і сьогодні у нашій редакції дуже раді кожному телефонному дзвінку Людмили Миколаївни, адже вона вміє і підтримати, і дати слушну пораду.

IMG_6891Усі ці люди отримали пам’ятні подарунки, а найголовніше – слова вдячності за те, що завжди тримають тісний зв’язок з районною газетою. На зміну цій приємній миті прийшла інша, не менш приємна, але сповнена хвилювань та інтриги. Цього року для проведення лотереї редакція підготувала 30 подарунків та суперприз – диван від нашого генерального спонсора – магазину меблів «Таїса»! Для того, аби розіграш призів відбувся об’єктивно, було створено комісію, до якої увійшли авторитетні люди нашого краю – заступник голови Скадовської міської ради Олег Петрович Васильєв, відомий історик, краєзнавець та депутат міської ради Олег Миколайович Лиховид, а допомагала їм у роботі головний бухгалтер нашої редакції Ірина Анатоліївна Кисленко. Учасниками лотереї стали 498 передплатників. Нагадаємо, що для участі треба було заповнити купон, який друкувався у газеті наприкінці 2013 – початку 2014 років, і принести до редакції разом з ксерокопією квитанції про передплату. Під час розіграшу призів місію визначення щасливчиків було передано нашим читачам, запрошеним із святкової зали – Ігорю Єременко з села Антонівка і скадовчанці Анжеліці Коваленко. Ну а купон власника дивану від магазину «Таїса» діставала переможниця минулорічної акції Валентина Миколаївна Пудова і… отже, цього разу диван дістався родині Володимира Миколайовича Бабича з міста Скадовська, який проживає по вул.Червоноармійсь-кій,36. Вітаємо переможця!

IMG_6893Ну а ось власники інших 30 цінних призів:
мікрохвильова піч – Онопрієнко С.М., м.Скадовськ, вул.Радянська, 28/11.
блендер – Половинка А.Є., с.Широке, вул.Полєтаєва,89.
праска – Немченко Л.Г., м.Скадовськ, вул.Пушкіна,18.
фен – Киреєва С.К., м.Скадовськ, вул.Короленка,57.
фільтр для води – Ястреб Г.С., м.Ска-довськ, вул.Будьонного, 202.
термос (2 шт.) – Власенко Н.І., м.Скадовськ, вул.Петровського,13; Ковален-ко А.І., м.Скадовськ, К.Лібкнехта,103.
сервіз чайний (3 шт.) – Колихалова С.В., м.Скадовськ, вул.Червоноармійська,50/2; Морозов С.Д., смт Лазурне, вул.Шевченка,4; Ходій А.М., м.Скадовськ, вул.Червоноармійська,1.
набір салатників – Коробкова Л.А., м.Скадовськ, вул.Ювілейна,13.
набір для салату – Єгоро-ва Л.В., м.Скадовськ, вул.Пролетарська,62/4.
набір тарілок для десерту (2 шт.) – Мельниченко М.І., м.Скадовськ, вул.Куйбишева,57; Червякова Л.М., м.Скадовськ, вул.Чкалова,62.
набір тарілок для рибних страв (2 шт.) – Тяпина Н.В., м.Скадовськ, вул.К.Маркса,85; Шепелєв М.Ф., с.Приморське, вул.Леніна,52.
ваза для солодощів – Войчук О.О., м.Скадовськ, вул.Короленка,88.
набір чашок для капучино – Пальчик Б.В., м.Скадовськ, вул.Поповича,3/2.
блюдо з лопаткою для торту (4 шт.) – Козак Н.К., м.Скадовськ, вул.Комсомольська,173; Мусулевська Г.Ю., м.Скадовськ, вул.Комсомольська,105А/2; Теленик Ю.С., м.Скадовськ, вул.Володарського 53/4; Чернишкова Л.П., с.Антонівка, вул.Перемоги,24, кв.2.
покривало – Вихор К.С., м.Скадовськ, вул.Леніна,103.
набір склянок для компоту (3 шт.) – Євсенко В.П., м.Скадовськ, вул.Радянська,10/9; Свижина Г.В., м.Скадовськ, вул.Чкалова,21; Шеляєва Л.Г., м.Скадовськ, вул.Шмідта,20/1.
набір для чаю на дві персони (3 шт.) – Бойко Г.С., м.Скадовськ, вул.Леніна,46; Дудченко О.П., м.Скадовськ, вул.Гагаріна,50; Меркотан М.В., м.Скадовськ, вул.К.Лібкнехта,46.
годинник багатофункціональний – Святоха А.К., м.Скадовськ, вул.Комсомольська,32.
Звертаємо увагу, що у прізвищах можуть бути помилки, оскільки купони для лотереї були заповнені учасниками від руки.

IMG_6887Приємно, що під час розіграшу призів кілька їх власників виявилися у святковій залі й додому поверталися не з порожніми руками. Інші ж щасливчики мають завітати до редакції для отримання своїх призів, пред’явивши паспорт та оригінал квитанції про передплату газети на 2014 рік. Тим нашим читачам, які залишилися без подарунку, бажаємо не розчаровуватися – адже головне, що ви увесь рік залишаєтеся з рідною районкою.

Колектив редакції газети «Чорноморець» висловлює велику вдячність за сприяння та підтримку у проведенні лотереї Скадовській міській раді, особисто міському голові Олександру Васильовичу Гавришу, а також магазину меблів «Таїса» – нашому незмінному генеральному спонсору і партнеру!

Вікторія Золотаревська. Фото Юрія Бондарєва.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення